Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 1 час, StoqnS написа:

Я, ако обичаш, напиши какви са ми критериите за красота? Дай да видим, кои са нещата, което на мен ми харесват в жената, според теб! Моля те, достави ми това удоволствие:)

Искаш да се върна и да ти извадя цитати от всичките ти постове ли?
Няма да стане!
Върни се и си ги прочети.
Само ще кажа, че след като в толкова постове така самоотвержено браниш красотата на Брежнева, тя, или жени като нейният тип, са ти идеал за красота! ;)

преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

аз съм сигурен че си по убава.

Е, щом си сигурен...:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 12 часа, Aumi написа:

Ако държиш на натуралната красота, и продължаваш да подкрепяш Брежнева, значи имаш доста занижени критерии за красота.
Защото тя не само че не е красива без грим, но дори може да се каже, че е грозновата.

Първата снимка от 2-те публикувани не ти ли направи впечатление, че умишлено кожата ѝ е манипулирана с графичен редактор?

Говорите за красивото лице не Монро ,аз да запитам къде го видяхте? 

eaa35b5812cab28b602f04b0389d212d.jpg?iw= Foto_Marilyn_Monroe_177_actress_poster_c48ecff97cf2247ec509f2ba0b1d791e7.jpg
aba190f8821ca36309720f19f2a93353--young- Marilyn-Monroe-Rare-Old-Photo-901.jpg fec255f13c2beeef46caa43b41273f10--no-mak

97a145b6fbe2cbfe0ba782a54068d790--marily 996d0bbf10f38a68ee00a9eb5c6d85d1--rare-m788d7d33ca76.jpg e949b58fd6856c35ea1b67f6d7339d85--cute-p 980x1306-marilynmonroebluebookyears-002-

gallery-1433171006-gettyimages-57427643. young-marilyn-monroe-4.jpg

young-marilyn-monroe-6.jpg young-marilyn-monroe-7-640x928.jpg

maxresdefault.jpg

Красота ли е ,да го опишеш . . . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Soviet Soldier написа:

Първата снимка от 2-те публикувани не ти ли направи впечатление, че умишлено кожата ѝ е манипулирана с графичен редактор?

..............
Красота ли е ,да го опишеш . . . 

Да, факт е че не на всички снимки е толкова красива.

Но това не означава, че Мерилин Монро не е чаровна, обаятелна и красива на останалите снимки. Дори и най-фотогеничният човек, не винаги излиза добре на снимка, ако снимката не е професионална или ако не е сниман в добра светлина. А при жените, подходящият грим и светлина, допълнително подсилват красотата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жените не разбирате от красота гледате коя е най- вървежна сред мъжете и се маскирате като нея.

леля ми е набор на мерилин и е била по- хубава обаче  е било комунизъм и  дедо ми и баба ми не са и давали да покаже плът  понеже какво ще кажат хората иначе е щяла да засенчи мерилин.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Aumi написа:

Да, факт е че не на всички снимки е толкова красива.

Но това не означава, че Мерилин Монро не е чаровна, обаятелна и красива на останалите снимки. Дори и най-фотогеничният човек, не винаги излиза добре на снимка, ако снимката не е професионална или ако не е сниман в добра светлина. А при жените, подходящият грим и светлина, допълнително подсилват красотата.

Всеки с вкуса си в крайна сметка ,но все си мисля ,че хората харесващи и подкрепящи Монро тук са не толко заради красотата ѝ ,а по-скоро поради русофобия/славянофобия или там омраза към всичко свързано с източния блок. Elaine е 100% от тях ,тя самата ми е казвала ,че всички руснаци или хора с руски произход приличат в лицето на мишки. Има и други хора с респект към името Монро ,което се е превърнало в бранд ,но не и чисто и просто заради красота. Аз не виждам ,нито като лице, нито като тяло, как Монро може да се сравни с Брежнева. 

Съпоставям снимки от едно естество ,мокра коса в басейн без грим: 

2.jpg.07ce6b9a4f1acbf83ce99a4451a76142.jpg 1.jpg.bf342663e543d29cb68256c9d4ea6673.jpg

Разликата е космос . . . 

преди 40 минути, Yvan Sergeev написа:

жените не разбирате от красота гледате коя е най- вървежна сред мъжете и се маскирате като нея.

леля ми е набор на мерилин и е била по- хубава обаче  е било комунизъм и  дедо ми и баба ми не са и давали да покаже плът  понеже какво ще кажат хората иначе е щяла да засенчи мерилин.

Комунизъм или едни по-достойни времена. . .  Докато САЩ лансираше жените ,само като сексуални обекти ,в СССР те поставяха рекорди ,летяха в космоса и воюваха на равно с мъжете. 

СССР и комунизма създадоха много по-успели и достойни жени от САЩ. Ето и пример:

Валентина Терешкова - Първата жена космонавт в света:

640_f0b7329b21b65aab995195490fb4fa64.jpg

В СССР за разлика от САЩ и модерния свят, жената не е приемана ,като сексуален обект ,който ако не е красив може да върви и да се застреля. Съветските жени се сражаваха рамо до рамо с мъжете и на трудовия и на военния фронт. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

Всеки с вкуса си в крайна сметка ,но все си мисля ,че хората харесващи и подкрепящи Монро тук са не толко заради красотата ѝ ,а по-скоро поради русофобия/славянофобия или там омраза към всичко свързано с източния блок. Elaine е 100% от тях ,тя самата ми е казвала ,че всички руснаци или хора с руски произход приличат в лицето на мишки. Има и други хора с респект към името Монро ,което се е превърнало в бранд ,но не и чисто и просто заради красота. Аз не виждам ,нито като лице, нито като тяло, как Монро може да се сравни с Брежнева. 

2.jpg.07ce6b9a4f1acbf83ce99a4451a76142.jpg 1.jpg.bf342663e543d29cb68256c9d4ea6673.jpg

Ехехе, да, баш са от едно естество. Мерилин е без грам грим и в домашна обстановка, а Брежнева е на снимачната площадка на свой видеоклип. С грим, прическа, осветление, всичко...:yanim:
Чак за толко тъпи ли ни имаш!?! 

преди 4 часа, Soviet Soldier написа:

На всичките снимки го видяхме! :friends1:
Лошата прическа и грим не правят чертите й не-красиви. Тя си е с красивите черти, просто прическата, цвета на косата и дрехите не са хубави навсякъде.

преди 4 часа, Soviet Soldier написа:

Foto_Marilyn_Monroe_177_actress_poster_c
aba190f8821ca36309720f19f2a93353--young- Marilyn-Monroe-Rare-Old-Photo-901.jpg 

996d0bbf10f38a68ee00a9eb5c6d85d1--rare-m788d7d33ca76.jpg e949b58fd6856c35ea1b67f6d7339d85--cute-p 

young-marilyn-monroe-6.jpg 

На тези е перфе. :)

Колкото до мишките... само за жените го твърдях май.  Мъжете, те пък нещо хищническо имат, пак животинско нали, ама кучета ли са, кво са, и аз не знам. Виж Путин - кръстоска между плъх и доберман-албинос (ако има такъв). Но има и много красиви руснаци, като Александър Зверев примерно.

А за рускините, казвала съм го, но си промених мнението след като гледах "Кухня". Там има много хубави актриси - в пъти по-хубави от Брежнева. А Брежнева едно към едно точно на мишка си ми прилича. Не ме бий.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Elaine написа:

А Брежнева едно към едно точно на мишка си ми прилича. Не ме бий.

Мишка, ама от белите:D Монро – пудел, ама проскубан:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Elaine написа:

Лабораторна мишка. :emoji_natur-04:

Е, симпатични са, за разлика от проскубан пудел:D Не го ли срешеш мяса на гъз у фацата:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, karadzha написа:

Е, симпатични са, за разлика от проскубан пудел:D Не го ли срешеш мяса на гъз у фацата:D

Пусни анкета кое животно е по-сладко - мишката(Брежнева) или пудела(Монро).

white-mouse1.jpg 

df899f55b5f2eddea78b2c29881c043a.jpg

А пък пуделите са и сред най-интелигентните кучета, на второ място след бордър коли са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Elaine написа:

Пусни анкета кое животно е по-сладко - мишката(Брежнева) или пудела(Монро).

white-mouse1.jpg 

df899f55b5f2eddea78b2c29881c043a.jpg

А пък пуделите са и сред най-интелигентните кучета, на второ място след бордър коли са.

Що го среса пудела?:D Пусни го в пералнята и тогаз го покажи:D Бил умен. Ние говорим за фаци, ако говорим и за ум и разум, то Монрото и липсва такъв най-тотално и Верка ше я ступа яко:D Вие жените бъркате хитрина с ум и ум с разум:D Верно, при тебе не е така, щото ти още не знаеш кво е да си хитър (виж си поста по-назад):D

Редактирано от karadzha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, karadzha написа:

Що го среса пудела?:D Пусни го в пералнята и тогаз го покажи:D Бил умен. Ние говорим за фаци, ако говорим и за ум и разум, то Монрото и липсва такъв най-тотално и Верка ше я ступа яко:DВие жените бъркате хитрина с ум и ум с разум:D Верно, при тене не е така, щото ти още не знаеш кво е да си хитър (виж си поста по-назад):D

Откъде да знам като го нямам това "качество", а и то въобще не е качество, а придатък на плиткоумието. Хитрите хора не съществуват. Съществуват простите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Elaine написа:

Откъде да знам като го нямам това "качество", а и то въобще не е качество, а придатък на плиткоумието. Хитрите хора не съществуват. Съществуват простите.

Само ти така си мислиш, хитряшке:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Elaine написа:

Най-интелигентните кучета са немските овчарки и голдън ретрийвърите. Пуделът дори инстинкт за самосъхранение няма. 

Гризачите са едни от най-интелигентните животни. Мисля че ,дори не предполагаш до каква степен. Ако имаш време изгледай го ,няма да съжаляваш: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Най-интелигентните кучета са немските овчарки и голдън ретрийвърите. Пуделът дори инстинкт за самосъхранение няма. 

Гризачите са едни от най-интелигентните животни. Мисля че ,дори не предполагаш до каква степен. Ако имаш време изгледай го ,няма да съжаляваш: 

Човече, сега и за това ли ще спорим. Казвам ти - пуделите са на второ място по интелигентност. След тях са немските овчарки и ретривърите.
А мишките - не ги знам колко са умни с тия малки мозъци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слона има 10 пъти по голям мозък и още не е започнал да сглобява компютри 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Soviet Soldier написа:

Разликата е космос . . . 

Без грим, ама друг път!
Мерилин наистина тук е без грим, но при Брежнева си личи специалното осветление и фотошопа с който доста са я поизгладили и поизваяли. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

слона има 10 пъти по голям мозък и още не е започнал да сглобява компютри 

И аз така мисля. Само едно безмозъчно същество може да сътвори компютъра. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мислех че  ще кажеш  че е по - хубава ти пък за слона се хвана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си падам по милфки с непринудено излъчване

ZLAesRR.jpg

И може би малко израелтянки ( или как се викат не знам ) ( от тая част някъде) :D

https://i.imgur.com/Askf8O2.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=OgzmbwRNfmA

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

И аз така мисля. Само едно безмозъчно същество може да сътвори компютъра. :D

....Който каквото си няма , това му трябва ....:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Aumi написа:

Без грим, ама друг път!
Мерилин наистина тук е без грим, но при Брежнева си личи специалното осветление и фотошопа с който доста са я поизгладили и поизваяли. ;)

Напълно без грим е ,просто снимката е добра. Но доста спекулирате с графичните редактори. Мислите че по времето на Монро трева са пасли още и не е имало професионална обработка на снимките ли? Ха ха манипулирането на снимки датира доста преди Монро още с появяването им. 

Ето един пример още от 40-те години ,как на снимка с джип можеш да го замениш и добавиш сравнително успешно цял танк.

1-1.jpg.7d5802c1988525eb82f942f5df89de4b.jpg 2-2.jpg.78c9248c3d8c001d87a7f84425472d4e.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      ТАКАВА ЖЕНА НЕ УМИРА

Погледът премрежен.
      Гледаше някак си във сиво,
      но не в мъгла.
      Мъгла  бе в твоята душа.
      И студ. И глад. Душевен глад.
      Нейната усмивка тъй чаровна
      на някои се стори тъй греховна.
      Не е тя облак буреносен ,
      нито пък вирус смъртоносен.
      Не е  и плачеща върба,
      нито пък момина сълза.
      Може би розата с бодли
      е тя за чуждите очи,
      за хората с езици зли.
      Но стига с тез цветя.
      Тя просто е жена.
      Жена не толкова красива
      и не дотам свенлива.
      Жена която търси  и намира.
      Жена която често се нервира,
      не позира.
      Жена която бори се, не се предава,
      не се продава.
      Тя уважение и обич заслужава.
      Жена душевно силна, страстна,
      дори опасна.
      В живота си тя нищо не планира,
      не копира.
      Такава жена не умира!

Такава жена не умира - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama 
    • от Anita Hristova Trifonova
      https://www.youtube.com/watch?v=CmU34qYNFqw
      Аудио запис, приписван на Бойко Борисов
      и пак https://www.youtube.com/watch?v=tVVdsCxnhXA

Една от калинките на Боко, баш Калинката...голям резил!
      Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева блести със знания по география и български език

Стрелите на Амур прободоха Валери Симеонов и Цвета Караянчева

Цвета Караянчева мисли, че Пекин е във Виетнам

ЦВЕТА КАРАЯНЧЕВА дава съвети на БСТВ,СМЯХ!
      БСП И ДПС ИСКАТ ОСТАВКАТА НА КАРАЯНЧЕВА

Любовта е най - красивата лъжа - Полина "Не можеш да ме спреш" поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

За теб любима жена - поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama  "Невярна любов" Полина  и Амет

Истинска жена -поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване