Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 7 часа, bornofash написа:

Жените разбират от всякаква красота, мъжете разбират само от женска красота. Не е елементарно.

За да преуспееш в дизайнерския бизнес, не се изисква само да разбираш от красота, така че не ми излизайте с номера, че всички известни дизайнери са мъже. Мъжете са по-решителни, поемат повече рискове, могат да завъртят по-лесно бизнес, и т.н. и т.н.

Ама чакай малко.Аз мислех, че жените сте по-по-най във всичко?Как така сте по-нерешителни:cantbelieve:Я се стегни!

За твое сведение мъжете не само като дизайнери са по-добри!Като архитекти също са по-добри!Като художници също!Като скулптори също!Като композитори също! Да продължавам ли?

Дори когато има издънки сред мъжете, то продуктите, които са сътворили се купуват предимно от жени! Да ти давам ли пример с грозни автомобили например? От кого се купуват и от кого са карани!? Това е защото имате по-добър вкус и разбирате от всякаква красота:laughing5:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 13 минути, StoqnS написа:

За твое сведение мъжете не само като дизайнери са по-добри!Като архитекти също са по-добри!Като художници също!Като скулптори също!Като композитори също! Да продължавам ли?

Продължавай си. И аз ще си продължавам и проблеми нямаме. :D Но така единственото, което ще направим, е да подразним някого. Не че съм очаквал нещо повече, де...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

Продължавай си. И аз ще си продължавам и проблеми нямаме. :D Но така единственото, което ще направим, е да подразним някого. Не че съм очаквал нещо повече, де...

Както кажеш, мъжаго:wink12: Спираме да пишем истини и факти, за да не подразним някого.

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата пола имат своята значимост, няма смисъл да се противопоставят - трявба да има любов между тях, а не да бъдат във война :P Тогава и светът ще се затрие :) А ние искаме да бъде по-красив и изящен :ph34r:

Редактирано от divna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, divna написа:

А ние искаме да бъде по-красив и изящен :ph34r:

A ние не.  :tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, bornofash написа:

Жените разбират от всякаква красота, мъжете разбират само от женска красота. Не е елементарно.

За да преуспееш в дизайнерския бизнес, не се изисква само да разбираш от красота, така че не ми излизайте с номера, че всички известни дизайнери са мъже. Мъжете са по-решителни, поемат повече рискове, могат да завъртят по-лесно бизнес, и т.н. и т.н.

Оф, ама нали го уточних още на трета страница - 90% от дизайнерите мъже са гейове.
Джани Версаче, Ив Сен Лоран, Долче и Габана(това са фамилните имена на двама дизайнери - гейове), Карл Лагерфелд, Аликзандър Маккуин, Том Форд,  Калвин Клайн,  Джон Галиано, Валентино... Сигурно има и още.

И кво сега, тези всичките дизайнери нищо не разбират от женска красота, ама са "на всяка манджа мерудия". Така ли!? :D 

преди 9 часа, StoqnS написа:

А ти имаш ли и бегла представа, че повече от половината известни композитори, които сме ги учили в училище, също са били хомота. Или поне такива упорити слухове се носят. Даже в училище самите учители са ни го казвали.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Elaine написа:

Оф, ама нали го уточних още на трета страница - 90% от дизайнерите мъже са гейове.
Джани Версаче, Ив Сен Лоран, Долче и Габана(това са фамилните имена на двама дизайнери - гейове), Карл Лагерфелд, Аликзандър Маккуин, Том Форд,  Калвин Клайн,  Джон Галиано, Валентино... Сигурно има и още.

И кво сега, тези всичките дизайнери нищо не разбират от женска красота, ама са "на всяка манджа мерудия". Така ли!? :D 

А ти имаш ли и бегла представа, че повече от половината известни композитори, които сме ги учили в училище, също са били хомота. Или поне такива упорити слухове се носят. Даже в училище самите учители са ни го казвали.

Не само половината - всички са хомота.И то не само дизайнери и композитори:whist:

Мило момиче, един съвет от мен. Вземи един случаен ден от живота си, ако искаш и една случайна седмица вземи, или пък една година, ако един ден или седмица са ти малко! Замисли се какво правиш, къде ходиш, местата които посещаваш, замисли се за всичко, което е сътворено от човешка ръка и което ти харесва, замисли се за всичко красиво, което виждаш, четеш или чуваш...Ами една сериозна част от красотата, за която ще се сетиш е създадена от мъже.

В живота си заобиколена от красота, създадена и видяна предимно от мъже!

Достатъчно е само да се замислиш и ще се убедиш сама:wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

divna e по-красива и от двете само с гримовете прекалява .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, StoqnS написа:

Не само половината - всички са хомота.И то не само дизайнери и композитори:whist:

Мило момиче, един съвет от мен. Вземи един случаен ден от живота си, ако искаш и една случайна седмица вземи, или пък една година, ако един ден или седмица са ти малко! Замисли се какво правиш, къде ходиш, местата които посещаваш, замисли се за всичко, което е сътворено от човешка ръка и което ти харесва, замисли се за всичко красиво, което виждаш, четеш или чуваш...Ами една сериозна част от красотата, за която ще се сетиш е създадена от мъже.

В живота си заобиколена от красота, създадена и видяна предимно от мъже!

Достатъчно е само да се замислиш и ще се убедиш сама:wink12:

:D Леле, ами да бе, верно, как съм дишала досега, как съм гледала с тези очи, как съм се любувала на птичите песни без да подозирам, че всичко е създадено от мъжете. Ами Луната и звездите- и те са създадени от мъжете.
Да живеят мъжете! Жива да не бях, как съм могла досега да не им отдавам нужната благодарност.:goahead: Благодаря ти StoqnS, че ми отвори очите. И сърцето. Благодаря мъже, благодаря!!!:wors:Без вас и... вие нямаше да съществувате. Вие сте създали мъжа. Без вас той нямаше да съществува.

А той е най-красивото нещо на света (младия и атлетичен мъж имам предвид)

d8fc4ea8cd5b24acf583e71603d0d7c0.jpg

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъжете и жените сме едно цяло. Ако и единия пол изчезне ,другия гарантирано заминава след него. 

Мъжете да нямаме вкус? Най-великите дизайнери и архитекти са мъже. Най-красивите неща на света ,за които може да се сетите са създадени от мъже. Най-красивите автомобили ,най-величествените сгради ,най-модерните самолети и технологии ,зад всичко това 99% стоят мъже. Жените за жалост сте пасивни не само в секса. Какво да се прави . . . природа! Дори сайтовете, които така обичате и се кифлеете в тях са създадени от мъже. Този сайт не прави изключение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Soviet Soldier написа:

Мъжете и жените сме едно цяло. Ако и единия пол изчезне ,другия гарантирано заминава след него. 

Мъжете да нямаме вкус? Най-великите дизайнери и архитекти са мъже. Най-красивите неща на света ,за които може да се сетите са създадени от мъже. Най-красивите автомобили ,най-величествените сгради ,най-модерните самолети и технологии ,зад всичко това 99% стоят мъже. Жените за жалост сте пасивни не само в секса. Какво да се прави . . . природа! Дори сайтовете, които така обичате и се кифлеете в тях са създадени от мъже. Този сайт не прави изключение. 

Вие наистина ли смятате, че това са най-красивите неща на света!? Жал ми е за вас ако е така.

Сгради, автомобили и самолети... отивам да се обеся.:helpwanted4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Elaine написа:

Вие наистина ли смятате, че това са най-красивите неща на света!? Жал ми е за вас ако е така.

Сгради, автомобили и самолети... отивам да се обеся.:helpwanted4:

Мини през нас да ти дам здраво въже. ;dd Какво красиво са създали жените? Моля те само не ми говори за кино и музика ,защото това далеч не е в моите представи за красота или принос за човечеството. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Soviet Soldier написа:

Мини през нас да ти дам здраво въже. ;dd Какво красиво са създали жените? Моля те само не ми говори за кино и музика ,защото това далеч не е в моите представи за красота или принос за човечеството. 

Аз си имам бе. Е тука от простора ще  взема. И моля те млъкни за красивите автомибили, сгради и самолети. Некви машинарии и бетонища.

Функционално да, красиво - не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Elaine написа:

Аз си имам бе. Е тука от простора ще  взема. И моля те млъкни за красивите автомибили, сгради и самолети. Некви машинарии и бетонища.

Функционално да, красиво - не.

Щото нищо не си направила и не правиш, затова не е красиво. Пак завиждаш. Ма толкоз може дребната ти неблагодарна душица:wink12:

Да не забравяме и Господ – и той е мъж:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, karadzha написа:

Щото нищо не си направила и не правиш, затова не е красиво. Пак завиждаш. Ма толкоз може дребната ти неблагодарна душица:wink12:

Да не забравяме и Господ – и той е мъж:D

Много си зле, честно. Завиждам, че някакви мъже били направили сгради и самолети. Да бе, умирам от завист, ама ти точно, и Soviet Soldier , и StoqnS не сте направили нищо и няма да направите. Затова се хвалите с постиженията на другите и ги приписвате като общи за всички мъже.:question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Elaine написа:

Много си зле, честно. Завиждам, че някакви мъже били направили сгради и самолети. Да бе, умирам от завист, ама ти точно, и Soviet Soldier , и StoqnS не сте направили нищо и няма да направите. Затова се хвалите с постиженията на другите и ги приписвате като общи за всички мъже.:question:

Ще те разочаровам ,обаче грешиш. Доста глупаво е да съдиш, кой, какво е направил за хора ,които тотално не познаваш. Имам лични проекти в областта на огнестрелното оръжие. За съжаление България не е от държавите, които дават възможност за реализация. Кой знае ,може пък в бъдеще проектите ми да се окажат полезни, защото са конкретно разработвани и свързани с възможностите на българския ВПК. 

Интересно ти ,какво повече си създала ,освен да се заяждаш безсмислено с непознати по сайтовете? Не се залъгвай ,че всички хора тук сме ти себеподобни. В този сайт има доста добри професионалисти особено в областта на софтуера и хардуера ,които имат идеи и ги реализират. Даже няма да се учудя да имаш приложение в телефона ,което е дело на някой съфорумник. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

:D Леле, ами да бе, верно, как съм дишала досега, как съм гледала с тези очи, как съм се любувала на птичите песни без да подозирам, че всичко е създадено от мъжете. Ами Луната и звездите- и те са създадени от мъжете.
Да живеят мъжете! Жива да не бях, как съм могла досега да не им отдавам нужната благодарност.:goahead: Благодаря ти StoqnS, че ми отвори очите. И сърцето. Благодаря мъже, благодаря!!!:wors:Без вас и... вие нямаше да съществувате. Вие сте създали мъжа. Без вас той нямаше да съществува.

...

Мило момиче, за пореден път показваш, че не можеш да четеш, а още по-лошото е че не ти се мисли.

Написах всичко сътворено от човешка ръка!

Когато отидеш на театър да гледаш някоя постановка се замисли, че много вероятно тя е дело на мъж, режисурата също, както и сценария! Същото се отнася и когато отидеш на кино или пък гледаш филм у дома. Виж кои най-често са режисьорите, кои са писали сценария, кои са операторите и пр.Пак повечето са мъже!

Замисли се, че когато четеш някое хубаво стихотворение или пък някой хубав роман, повечето от авторите им са мъже!

Замисли се, че когато влезеш в някоя бижутерия, повечето дрънкулки от които на вас ви прималяват краката и си умирате за тях са дело на мъже!

Замисли се и за някоя красива сграда или пък статуя на която си се любувала - повечето от тези също най-вероятно са дело на мъже!

Замисли се, че когато си в една галерия и се любуваш на някоя красива картина или пък снимка - те също в повечето случаи са дело на мъже!

Замисли се, че когато отидеш на концерт, музиката и песните които ти харесват в доста от случаите са дело на мъже.Повечето рок групи например са или изцяло, или с преобладаващо участие на мъже.

Като написах за музика и песни, сети ли се кои са измислили фонографа, грамофона, магнетофона и т.н. Да, мило момиче - пак са мъже! Телевизорите и телевизията също! Фотографията също....

Електричеството без което днес не можем също е дело на мъж.Компютрите също! Радиото и телефоните и те.

Като спомена Луната и звездите, замисли ли се, че телескопа, космическите кораби и совалките са дело на мъже. Микроскопът също......

Замисли ли се, че дизайнът на дрехите, на колите, на мебелите, на часовниците и пр. също в повечето случаи е дело на мъже!

Азбуката на която пишем, също е изобретена от мъже!

И това е само една малка част от примерите! Има още толкова много красота, която ни заобикаля ежедневно и която е създадена от мъжете!

Мъжете, наред с многото недостатъци, които имат са изобретатели и откиватели по природа. Мъжете категорично имат чувство за естетика и красота! Историята го доказва с множество примери.

Достатъчно е само да се замисли човек над тези малки и не чак толкова малки детайли и никога няма да си помисли да напише някоя голяма глупост от сорта на тази, че "мъжете не разбирали от красота". Умишлено не цитирам точно, за да не засегна нечии нежни душици!

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, тук яко вживяване и обидчивост на тема "мъжете сме по-по-най, разбра ли ма" са се развихрили.
Добре Soviet Soldier , извинявай че не знам с какво се занимаваш, но и темата не е за изобретения, а за красота.(вие отклонихте темата)

А ти StoqnS , какво да ти кажа, ти сам го казваш - повечето са мъже. Ама има и жени. А защо повечето са мъже, особено назад в годините, можеш и сам да се досетиш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Elaine написа:

Оф, тук яко вживяване и обидчивост на тема "мъжете сме по-по-най, разбра ли ма" са се развихрили.
Добре Soviet Soldier , извинявай че не знам с какво се занимаваш, но и темата не е за изобретения, а за красота.(вие отклонихте темата)

До сега не съм срещал самоуверен човек с нужда да се хвали или да доказва това, за което е самоуверен. Или с други думи не съм чул богат човек да се хвали колко много пари и имения има. Или умен човек да доказва колко много знае.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Elaine написа:

А ти StoqnS , какво да ти кажа, ти сам го казваш - повечето са мъже. Ама има и жени. А защо повечето са мъже, особено назад в годините, можеш и сам да се досетиш. 

Кои сме ние, дето сме отклонили темата?

А защо повечето са мъже, вече ти го написах!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, StoqnS написа:

Кои сме ние, дето сме отклонили темата?

А защо повечето са мъже, вече ти го написах!

Ти и другите, които се закачиха за твоята теория, че всичко създадено от човешка ръка е супер красиво(или минимум красиво), и щом тази ръка е обикновено мъжка, значи мъжете разбират много повече от красота и са естети.
По- абсурдна логика не бях срещала. Да говорим за човешка/женска красота и изведнъж на масата се слагат  някакви автомобили, самолети и сгради, които доказват, че мъжете разбират повече от красота при хората.
Вас да не ви е напекло яко слънцето!?!

Разбирането ви за женска красота се свежда до това в кое дупе ще ви е най-кеф да топнете чушлето. :D Виждате  едно слабо стройно тяло със стегнат задник, вирвате чушката и до там... мозъкът блокира, кръв до него не стига, вие виждате замъглено и глава, и черти на лицето, всичко. Грам не ви касаят. Щом тялото е добро, а задника стегнат,  и чушката щом нагоре сочи, значи жената е богиня.:goahead:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Elaine написа:

Ти и другите, които се закачиха за твоята теория, че всичко създадено от човешка ръка е супер красиво(или минимум красиво), и щом тази ръка е обикновено мъжка, значи мъжете разбират много повече от красота и са естети.
По- абсурдна логика не бях срещала. Да говорим за човешка/женска красота и изведнъж на масата се слагат  някакви автомобили, самолети и сгради, които доказват, че мъжете разбират повече от красота при хората.
Вас да не ви е напекло яко слънцето!?!

Разбирането ви за женска красота се свежда до това в кое дупе ще ви е най-кеф да топнете чушлето. :D Виждате  едно слабо стройно тяло със стегнат задник, вирвате чушката и до там... мозъкът блокира, кръв до него не стига, вие виждате замъглено и глава, и черти на лицето, всичко. Грам не ви касаят. Щом тялото е добро, а задника стегнат,  и чушката щом нагоре сочи, значи жената е богиня.:goahead:

Я, моля те, помисли си пак, кой се отклони от темата.Ако трябва се върни назад. И да ти пропомня - аз написах, че мъжете разбират от женска красота, а не от мъжка!!!

Колкото до това, кой и колко разбира от женска красота, то женската логика за мъжките разбирания за красотата на жената се олицетворява прекрасно в твоето мнение. - тъпа, та чак дрънка:helpwanted3:Логиката е тъпа!Умишлено уточнявам, за да не станат недоразумения.

И за твоя информация - мъжете гледат всичко в жената! От главата, та чак до петите. Всичко!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.08.2017 г. в 6:55, bornofash написа:

До сега не съм срещал самоуверен човек с нужда да се хвали или да доказва това, за което е самоуверен. Или с други думи не съм чул богат човек да се хвали колко много пари и имения има. Или умен човек да доказва колко много знае.

Това ,че не си срещал само говори, колко си изолиран. Аз пък имам доста богати приятели ,които постоянно ми разправят ,от къде са тръгнали ,как нищо не са имали ,и какво имат днес. Тяхно право е да са горди с постиженията си и повярвай ми ,ако някой тръгне да ги изкарва неудачници съвсем не биха си мълчали. Самия президент на САЩ често е разказвал от къде е тръгнал и до къде е стигнал,и не е само той ,много са и няма нищо лошо ,поне се хвалят със свои ,а не с чужди постижения. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, StoqnS написа:

Я, моля те, помисли си пак, кой се отклони от темата.Ако трябва се върни назад. И да ти пропомня - аз написах, че мъжете разбират от женска красота, а не от мъжка!!!

Колкото до това, кой и колко разбира от женска красота, то женската логика за мъжките разбирания за красотата на жената се олицетворява прекрасно в твоето мнение. - тъпа, та чак дрънка:helpwanted3:Логиката е тъпа!Умишлено уточнявам, за да не станат недоразумения.

И за твоя информация - мъжете гледат всичко в жената! От главата, та чак до петите. Всичко!!!

От главата... - и кво точно гледате в главата - косата ли? Щото тя Брежнева друго няма.  Аз подробно описах какво виждам по лицето и така и никой от гласувалите за нея не каза, че не е съгласен. Значи и вие това виждате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване