Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

не знам дали е правилния раздел ако не е моля ви преместете темата.

Въпроса ми е кой процесор да взема за около 200-300€? Компютъра го използвам за игри(cs:go, batman arkham knight, GTA V и т.н.).Сега имам AMD A10-6700 и не съм кой знае колко доволен, та какъв процесор да си взема? Сокета ми е fm2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, fr8 написа:

Здравейте,

не знам дали е правилния раздел ако не е моля ви преместете темата.

Въпроса ми е кой процесор да взема за около 200-300€? Компютъра го използвам за игри(cs:go, batman arkham knight, GTA V и т.н.).Сега имам AMD A10-6700 и не съм кой знае колко доволен, та какъв процесор да си взема? Сокета ми е fm2.

Напиши си цялата конфигурация. Спокойно с 300 евро се взима от последните излезли процесори i3 6100 или i3 6300i3 6300 skylake

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е конфигурацията ми: цък

@nikolela не съм на Intel, а на AMD.

Аз мисля за FX-8350, но дали е добра идея?

Редактирано от fr8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дето имаш е бюджетната платформа на АМД и не е съвместима с топ-процесорите им. Вече имаш общо-взето най-доброто за нея.

Между другото не е добра идея да се купуват дори да решиш да сменяш и дъното та ако държиш на АМД догодина като изл. новите.

пс. Ако ти е мерак да харчиш пари по-празниците си вземи нов монитор или SSD а може и двете.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така си е, вече и аз "загрях" с това, то най-доброто за това дъно е бил 6800... и amd fx 8350 е бил за друг сокет, както и да е. Благодаря на хората, които се опитаха да ми помогнат, можете да заключвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.