Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

didoka01    0

Добър вечер, реших да си купя Xbox One и към комплекта който съм си харесал има FIFA 16. Към пакета имам 14 дни безплатен Xbox LIve. Тъка.., въпроса ми е след като изтече безплатния Xbox LIve ще мога ли да си играя FIFA-та или ще трябва да плащам, чувал съм че платформата на EA и Xbox няма нищо общо и можеш да играеш свободно? 2-ри въпрос - за тези 14 дена, ако си изтегля игра след това ще мога ли да я играя или трябва да си платя абонамент? 3-ти въпрос - достъпа до EA Access е за 1 месец, след това дали ще мога да играя някоя игра без да я купувам? 4-ти въпрос - може ли малко да ми разясните какво е Xbox Live? 5-ти въпрос, ако си купя други игри на диска ще има качен код или играта ще я инсталирам оттам? 6-ти въпрос - за GTA V ще ми трябва ли Xbox Live? Благодаря за отделеното време! Извинявам се, ако съм объркал раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

The Admiral    73

1. Ще можеш да си я играеш на локално ниво. Ако искаш да играеш с други играчи, тогава ще ти е необходим Xbox Live

2. Зависи от играта, ако играта е купена ще можеш да си я играеш постоянно, ако играта изисква Xbox Live Subscription или EA Access ще трябва отново да си заплатиш

3. Ако играта не е купена от EA Access а я играеш, чрез EA Subscription, тогава не няма да можеш да я играеш, ако не си заплатиш

4. Xbox live ти дава предимства: Можеш да играеш онлайн с други играчи, сериозни намаления при покупка на игри, всеми месец имаш 2 безплатни (перманентни) заглавия и други, но това е най-важното според мен

5. Няма никакви кодове (в 99% от случаите), слагаш диска, инсталираш и играеш - ако си с диск, и играта ти писне можеш да я продадеш на някого, докато дигиталните заглавия са ти перманенто вързани за акаунта(няма връщане, препродаване и тн)

6. Ако играеш локално  нямаш нужда, ако искаш да я играеш мулти -да ще ти трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vesko555    0

Не знам дали въпросът ми е за тук, но искам да попитам. Гледах в нета за  xbox 360, но като разбрах, че скоро ще спират поддръжката му се отказах и започнах да гледам други конзоли. Тогава видях  XBOX ONE 500 GB Refurbished на цена-500 лева. И се чудех  защо тази версия на xbox one е по евтина от оригиналната? Нямам много средства за скъпа конзола, а за тази цена не е никак лошо. Плюс като си закупя  една игра  и съм готов. За това питам стрували си да си купувам тази версия на xbox one или да събирам пари за оригиналната? Благодаря предварително☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Sydie    340
    преди 18 часа, vesko555 написа:

Не знам дали въпросът ми е за тук, но искам да попитам. Гледах в нета за  xbox 360, но като разбрах, че скоро ще спират поддръжката му се отказах и започнах да гледам други конзоли. Тогава видях  XBOX ONE 500 GB Refurbished на цена-500 лева. И се чудех  защо тази версия на xbox one е по евтина от оригиналната? Нямам много средства за скъпа конзола, а за тази цена не е никак лошо. Плюс като си закупя  една игра  и съм готов. За това питам стрували си да си купувам тази версия на xbox one или да събирам пари за оригиналната? Благодаря предварително☺

Здравейте, Refurbished означава, че някой я е ползвал, евентуално се е повредила, дал я е в някой магазин/сервиз, те са я поправили и сега я продават "уж поправена като нова". Смятам, че това е ненужен риск, тъй като 500 лева не е като за без пари. Съберете пари за оригинална конзола, за да сте спокоен.

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vesko555    0

И аз това си мислех, но реших да попитам все пак мерси за отговора. За финал реших да си купя ps3 500 GB gta 5 bundle. Мисля, че това е добро решение. Питах мои приятели коя конзола да си взема и те предпочитат повече  ps3 от xbox 360. А не съм готов, ако си купя скъпа конзола да плащам по 100 лв за игра. 

Редактирано от vesko555
    пропуск (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Venci Velikov
        Здравейте извинявам се ако съм сгрешил раздела опитах се да намеря "магазинче" но не открих.

Та имам platstation 4 ultimate player edition 1TB от около 3 месеца но не ми допада много на стилът ....страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се   

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .
      • от Plamen Traikov
        Хора, препоръчайте ми готов комп. или сглобен без значение, искам да играя FIFA 17, Witcher 3, CS GO, Battlefield 1, GTA 5... благодаря
      • от callpchelp
        Почитател съм на Star Craft и star Craft II, преди няколко месеца намерих еднаи нтересна статия за игра, която сама се развива и увеличава галактиката си. В нея могат да се превземат планети, да се биете един другиго. До колкото знам галактиката се развива от потребителите на играта. Все още я било нямало за Европа, но така или иначе не мога да се сетя как се казваше. знам че до края на годината трябва да излезе.
        Дайте предложения и за  други подобни.
        ПС: И дъртите разцъкват понякога, не ми се подигравайте
      • от Roki_03
        Защо сампа ми крашва.Моля помогнете.
        Благодаря предварително!!!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.