Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, реших да си купя Xbox One и към комплекта който съм си харесал има FIFA 16. Към пакета имам 14 дни безплатен Xbox LIve. Тъка.., въпроса ми е след като изтече безплатния Xbox LIve ще мога ли да си играя FIFA-та или ще трябва да плащам, чувал съм че платформата на EA и Xbox няма нищо общо и можеш да играеш свободно? 2-ри въпрос - за тези 14 дена, ако си изтегля игра след това ще мога ли да я играя или трябва да си платя абонамент? 3-ти въпрос - достъпа до EA Access е за 1 месец, след това дали ще мога да играя някоя игра без да я купувам? 4-ти въпрос - може ли малко да ми разясните какво е Xbox Live? 5-ти въпрос, ако си купя други игри на диска ще има качен код или играта ще я инсталирам оттам? 6-ти въпрос - за GTA V ще ми трябва ли Xbox Live? Благодаря за отделеното време! Извинявам се, ако съм объркал раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Ще можеш да си я играеш на локално ниво. Ако искаш да играеш с други играчи, тогава ще ти е необходим Xbox Live

2. Зависи от играта, ако играта е купена ще можеш да си я играеш постоянно, ако играта изисква Xbox Live Subscription или EA Access ще трябва отново да си заплатиш

3. Ако играта не е купена от EA Access а я играеш, чрез EA Subscription, тогава не няма да можеш да я играеш, ако не си заплатиш

4. Xbox live ти дава предимства: Можеш да играеш онлайн с други играчи, сериозни намаления при покупка на игри, всеми месец имаш 2 безплатни (перманентни) заглавия и други, но това е най-важното според мен

5. Няма никакви кодове (в 99% от случаите), слагаш диска, инсталираш и играеш - ако си с диск, и играта ти писне можеш да я продадеш на някого, докато дигиталните заглавия са ти перманенто вързани за акаунта(няма връщане, препродаване и тн)

6. Ако играеш локално  нямаш нужда, ако искаш да я играеш мулти -да ще ти трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали въпросът ми е за тук, но искам да попитам. Гледах в нета за  xbox 360, но като разбрах, че скоро ще спират поддръжката му се отказах и започнах да гледам други конзоли. Тогава видях  XBOX ONE 500 GB Refurbished на цена-500 лева. И се чудех  защо тази версия на xbox one е по евтина от оригиналната? Нямам много средства за скъпа конзола, а за тази цена не е никак лошо. Плюс като си закупя  една игра  и съм готов. За това питам стрували си да си купувам тази версия на xbox one или да събирам пари за оригиналната? Благодаря предварително☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, vesko555 написа:

Не знам дали въпросът ми е за тук, но искам да попитам. Гледах в нета за  xbox 360, но като разбрах, че скоро ще спират поддръжката му се отказах и започнах да гледам други конзоли. Тогава видях  XBOX ONE 500 GB Refurbished на цена-500 лева. И се чудех  защо тази версия на xbox one е по евтина от оригиналната? Нямам много средства за скъпа конзола, а за тази цена не е никак лошо. Плюс като си закупя  една игра  и съм готов. За това питам стрували си да си купувам тази версия на xbox one или да събирам пари за оригиналната? Благодаря предварително☺

Здравейте, Refurbished означава, че някой я е ползвал, евентуално се е повредила, дал я е в някой магазин/сервиз, те са я поправили и сега я продават "уж поправена като нова". Смятам, че това е ненужен риск, тъй като 500 лева не е като за без пари. Съберете пари за оригинална конзола, за да сте спокоен.

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това си мислех, но реших да попитам все пак мерси за отговора. За финал реших да си купя ps3 500 GB gta 5 bundle. Мисля, че това е добро решение. Питах мои приятели коя конзола да си взема и те предпочитат повече  ps3 от xbox 360. А не съм готов, ако си купя скъпа конзола да плащам по 100 лв за игра. 

Редактирано от vesko555
пропуск (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от Кирил Тодоров
      Здравейте,
      Някой може ли да ми препоръча Playstation зала в София? 
      Играта сам в нас започна да ме отегчава и търся малко по-социално място където мога да играя с други хора.
      Мерси предварително за отговора.

• от cnedd
      Весела Коледа
      Искам да ви запитам да ли си струва дадената конфигурация, много на кирия ми дойде. Човека и търси 2500лв. Знам че ще ми помогнете, по моя въпрос.
      Процесор: Intel® Core™ i7-7700K Processor
      Дъно: ROG MAXIMUS IX FORMULA
      Видео GTX 1080 Palit Windforce 8GB
      Рам: 2x8 Hyper X 3200Mhz
      Захранване: 1000 W Corsair Gold
      Водно: Corsair Hydro H100i v2
      Ssd Intel 512
      Hdd 1TB
      Кутия: Cooler Master HAF X - Full Tower
      https://www.amazon.com/Cooler-Master-HAF-Computer-RC-942-KKN1/dp/B003S68Q0Y
      FanController: NZXT Sentry 3 5.4-inch Touch Screen
      https://www.tweaktown.com/reviews/6406/nzxt-sentry-3-5-4-inch-touch-screen-fan-controller-review/index.html
      Ще се ползва за игри, на монитор 21инча на full hd.
      Благодаря ви предварително, по принцип имах бюджет 3000,3500лв.
      Но ми скочиха с тази оферта, и реших да ви попитам.
      Весели празници ви желая.
    • от taika
      Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
    • от Venci Velikov
      Здравейте извинявам се ако съм сгрешил раздела опитах се да намеря "магазинче" но не открих.

Та имам platstation 4 ultimate player edition 1TB от около 3 месеца но не ми допада много на стилът ....страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се   

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.