Премини към съдържанието
WhiteHart

Грешка0x80070570 при инсталиране на windows 7

Препоръчан отговор

След смяна на харда на лаптопа ми излиза тази грешка при опит за инстал на уин7 от флашка. Релийзът е читав, и преди съм го инсталирал от тази флашка без проблем, но сега не става. Инсталацията стига до около 70% и дава грешката.

190c3872534045985a7f6bb4a504dc25.jpg

Каква може да е причината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 18 минути, WhiteHart написа:

След смяна на харда на лаптопа ми излиза тази грешка при опит за инстал на уин7 от флашка. Релийзът е читав, и преди съм го инсталирал от тази флашка без проблем, но сега не става. Инсталацията стига до около 70% и дава грешката.

190c3872534045985a7f6bb4a504dc25.jpg

Каква може да е причината?

Здравей! Погледни ако обичаш тази тема :   http://forum.laptop.bg/index.php?/topic/14474-help/  и весело посрещане на новата година от мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, Стефчо. Четох и в гугъл, но всеки пише десетки причини и начини. Пробвах и да форматирам, и какво ли не, е не става. Утре ще пробвам с едно двд с друг рилийз, да не би нещо флашката да дава проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да ти кажа! Това е едно от нещата, което най вече ме съмнява. Преди години имах същият проблем и бях убеден, че не е от флашката. Но като направих "образа" на друга, всичко си дойде на мястото. Дано се оправиш. Лека и весела нова година на цялата ти къща! Живи и здрави да сте всички!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е шест. Пробвах с едно изпитано двд, от което също съм инсталирал, и се получи. Явно флашката нещо се е сдухала...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.