Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам, дали имате някаква идея, защо в свойствата на IDT High Definition Audio преди ми се показваше един раздел ''Enchantments'' ? След преинсталацията, вече я няма, даже не мога да избера Surround System. (свързвам Logitech Z506)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото току що го свързах към друг компютър и преди да разгледам настройките, той първо  се инсталира, което го няма при мен .. Значи мисля, че проблема е как да го инсталирам ръчно и защо не се инсталира автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо се казва,за каква система става въпрос.После лаптоп ли е или компютър и модела му.Трябва да се каже поне за каква аудио карта става въпрос,за да се потърси драйвъра по нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Първо се казва,за каква система става въпрос.После лаптоп ли е или компютър и модела му.Трябва да се каже поне за каква аудио карта става въпрос,за да се потърси драйвъра по нея?

Извинявам се.. Операционната ми система е Windows 8.1. Става въпрос за лаптоп модел: TOSHIBA SATELITE L50-A-13P Аудио картата откъде мога да я видя каква е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.