Премини към съдържанието
Желева

Имам проблем с Флаш плеъра моля помогнете

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем с Adobe Flash Pleyar не искаше да ми се инсталира последната версия и аз го деинсталирах  от комп-а си но сега не мога да играя игрите си във facebook.Не можех да свалям и слушам музика в vbox7 само You Tube ми работеше както и сега работи и  от там мога свалям.Носих си лаптопа на специалист и той каза да си инсталирам HTML5 защото вече Adobe Flash Player не бил актуален и до там с обясненията.Също така ми казаха,че най-лесната оправия с лаптопа ми била преинсталация на windows-a.Не мисля,че само заради един плеър трябва да си преинсталирам лаптопа.Не съм много веща в нещата с програми и софтуер-и затова търся и помощ от вас.Също така не мога да гледам филми онлайн както и да ги свалям.Не знам точно къде ми е проблема.Ще съм благодарна ако някой ми помогне да се справя с проблема си.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

sten64    47

Не се инсталира (HTML5) както Ви е казал специалиста  ,а браузер с поддръжка на HTML5 като например

Google Chrome  линк за изтегляне последваща инсталация .

И да навсякъде по сайтовете започват да Не ползват Adobe Flash поради големи проблеми със сигурността

Заменя се с  HTML5  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,ами аз пробвах и с Google Chrome но е същата работа пак нищо не тръгва нито vbox7 нито филмите нито игрите.Аз съм с Mozilla и не знам вече какво да опитам та да тръгнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1945
    преди 16 минути, Желева написа:

Windows7 Ultimate

Свали си това и това,инсталирай ги,рестартирай компютъра и после кажи дали всичко е наред!

Успех! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    emil644466    852

пробвай с този деинсталатор https://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/support/uninstall_flash_player.exe

и после инсталирай последната версия на флаша.

изтрий бисквитките на проблемните сайтове.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.