Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трудно ли е добавянето на SSD на лаптоп? Отварял съм веднъж една тошиба, но положението беше отчайващо и я закърпих ,че да мога да ползвам лаптопа. Сегашният лаптоп и той умира и ми се иска да му удължа малко живота с едно SSD. Клавиатурата му вече много рядко се отзовава на всички копчета, рестартира се при най-малко размърдване. Съмнява ме харда защото не може да си завърши дефрагментирането даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,  след като лаптопа умира как може да вземете решение да му добавяте SSD диск?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами клавиатурата умря взех си външна, в сервиза му смениха едната калпава плочка рам, и сега с едно SSD мисля че ще закърпя положението докато си взема лаптопа за който мечтая от бая време. Ако не е работоспособен с SSD винаги мога да го подаря или хвърля на боклука и да си взема частите които работят. SSDто винаги мога да го прехвърля на домашен комп или друг лаптоп. Затова се интересувам. Има откъде да си купя тук SSD, но не ми се дават пари за монтаж и затова питам. Може би някой е извършвал тази интервенция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да чуем марка и модел на лаптопа тогава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я преди да даваш пари за каквото и да е - направи си едни "жив" диск или флашка с някакъв линукс, откачи харда и буутни от линукса. Ако работи по-добре - значи е от харда, ако не се подобри - явно има нещо друго.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Асере (Acer) aspire v3 571g . Може ли и някакъв линк с кратки и точни инструкции за инсталиране на линукс на флашка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, bolgarin написа:

Асере (Acer) aspire v3 571g . Може ли и някакъв линк с кратки и точни инструкции за инсталиране на линукс на флашка

Заповядай...http://www.linuxliveusb.com/en/help/guide

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.