Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Отскоро съм с Майкрософт Лумиа 435 дуал/ размених си прекрасния самсунг със синковеца, защото е андроид и се качват купища игри/ и доколкото видях няма звукозаписвач. Инсталирах си приложение. Направих два аудиофайла и...край...Свързвам телефона към компютъра и нито в телефона, нито в SD картата му фигурират въпросните файлове, за да ги сваля на компютъра.
    Въпросчето ми е има ли начин да ги прехвърля или щом няма в самата програма на телефона диктофон или друга подобна джуфка, това става невъзможно?
    Няма опция в приложението да се прехвърлят някъде в самия телефон, или аз не се оправям....
    Не намирам и опция за споделяне - поне да го метна във вайбър, месинджър.....
    Благодаря предварително!

Само да добавя: приложението, което си качих се казва Recorder Pro +

Редактирано от Desislava Dikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2505

Има начини да се инсталират и пиратски игри и на лумий, но това пак е отделен въпрос. Опитайте да влезете в папката на програмата. След малко ако си намеря лумията, ще тествам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Ники - съжалявам , че ненужно заех пространство с въпроса си и създадох евентуално и труд, защото се справих с проблема. Просто пробвах да инсталирам различни рекордери и се оказа, че някои от тях се държат културно, създават си папка в паметта на телефона и си складират прилично създадените аудиофайлове, които лесно се прехвърлят в компютъра...:emoji_smiley-01:

Благодаря на всеки, който си направи труда да чете и мисли по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.