Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми даде линк към сата драйвери за този нетбук hp 15 ac006 nu.Знам че от бйоса се оправя този проблем,но в този биос няма почти никакви настройки.Лаптопа е чисто нов днес е купен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите от сайта на производителя. Трябва да избереш с коя ОС си само. Не знам как точно се оправя Sata driver от bios.......?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам къде да въведа операционата систвма,става въпрос за уиндоус 7 64 бита.За биоса имах предввит че от сата контролера ако се избере ide трябва да стане но я няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти пак линка. Защо искаш да избираш опцията IDE?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е драйвера за сата,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е този SATA драйвер? По принцип Windows 7 си ги има вградени. Освен това може да инсталираш драйверите за чипсета? Какво точно пипаш в този биос?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя уиндовс 7 явно ги няма.Преди да тръгне инсталацията ми излиза прозорец че иска сата драйвер и до там не моха да продължа.По биоса не съм пипал нищо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да напишеш точно каква грешка дава? Предполагам биос вижда хард диска като устройство? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре провери като за начало биос вижда ли хард диска като устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай това - започни инсталацията и като стигне до избор на език натисни едновременно ctrl+F10,в прозореца изпълни командите disk part->list disk->select disk X(номера на харда)->clean->exit.

виж дали вече се вижда хардът за инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От синьо USB ли инсталираш?

http://codeabitwiser.com/2014/03/how-to-install-windows-7-with-only-usb-3-0-ports/

Ршение за SATA:

http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Operating-System-and-Recovery/HP-15-d009tu-SATA-USB-3-0-Driver/td-p/3633184

отговорът на Paul_Tikkanen

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега му инсталирах уиндоус 8.1 и тръгна.Сега имам гости след празниците ще опитам мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.