Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ли е този плъх за парите си и какво бихте взели вие до 50 от този сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo    43981
    преди 16 минути, bolgarin написа:

Вие всеки ден нова мишка ли си купувате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506
    преди 1 час, bolgarin написа:

До 50 какво ? Домати, краставици...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отидох и си взех Corsair Gaming M65 RGB с кабел. Дано излезе сполучлива. Извинявам се за двете теми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от atkinson
        Както играх на една игра в браузъра, и мишката ми си завъртя посоките на 90 градуса. Рестартирах лаптопа, вадих батерийките на мишката, проблемът си остана. Друга мишка работи нормално на същия лаптоп, а тази проблемната вече мишка показва същия проблем и на друг лаптоп.
        Мишката ми е ето тази.
        http://canyon.bg/product/flat-mouse-cns-cmsw4g-2/

Някакви идеи на какво се дължи проблема и как мога да го реша, освен чрез закупуване на нова мишка?

• от www_design
        Здравейте!
        Дълго време търсих решение на проблема си, но не успях да намеря и затова реших да се обърна за помощ към форума.
        Купих си безжична мишка (снимките), ако не се лъжа на кутията не пишеше Windows 10 (с какъвто съм) и съответно слагайки адаптера в лаптопа резултата беше нулев. 
        Пробвах я на Win 7 лаптоп, както и на Win 8 desctop - на тях върви без никаква забележка. Моят лаптоп е Win 10 x64 bit.
        Въпроса ми е има ли как да ъпдейтна софтуера така, че да я разпознае? Дали с конкртен драйвер, ако някой знае полезен сайт, или програмка, която да свърши това сама.
        До момента съм пробвал с WIn Update при включена мишка,  но отново - нищо.
        Благодаря Ви предварително!

• от Георги Л.
        Здравейте,
        търсих из гугал за решение на проблема но никакъв резултат... вече сигурно от години не е решен този проблем дори смених уиндолса от XP na 7, но нищо
        поставям мишката инсталират се драйвърите работи за кратко и после спира излиза някакъв проблем даже по едно време спира и да свети пробвах с други мишки не е от мишката имам и 'Unknown Device' (Мен все пак ме съмнява тъй като е във USB контролери)  но той не е в категорята на мишката в Device Manager , и даже честно казано самата мишка не ми излиза там доста рядко я виждам и то с '! някакви идеи как да оправим този проблем вече мишките с PS/2 са наизчезване.
        Да добавия, че и флашка като слагам в компа не я отваря веднага трябва да ресна компютъра поне това забелязах.
        P.S. - Мишката не е някаква от сложните които са със диск или какви ли не от 10 лв е (даже не е от 10 а 3,50 но знам,че тия от 10 лв не са толкова сложни)

• от le0n42
        Здравейте! Реших, че ми е време да ъпгрейдна стария Logitech, на 7-8 години, с нещо по-модерно. Основно защото в CS:GО малкият DPI (предполагам около 200) ми дава Input lag, или иначе казано имам забавяне в реакцията на мишката в игра. Не играя повече от 2-3 игри дневно, затова не ми се дават огромни суми за Razer модели и т.н. Търся нещо до 50лв, с добър сензор. Предпочитам да не е с много светлинки и др подобни глупости, нямам намерение да я закачам на елхата. От каквото съм прочел до сега съм заинтересован от A4tech Bloody v3 и Gigabyte m6900. Всякакви предложения и мнения са добре дошли
      • от Александър Банов
        Завейте! Реших да си купя периферия за компютъра.За клавиатурата предпочитам да е mehanical, но ако имате други предложения за качествена клавиатура ще ги приема.
        За нея съм отделил 200лв. За слушалките не знам, не съм се интересувал много, но да са около 100лв. За мишката не ми трябва някаква с върховен дизайн държа да качеството.
        Тази периферия ще се ползва за  gaming.Това е което избрах за клавиатура https://www.amazon.com/Fnatic-Backlit-Mechanical-Keyboard-Switches/dp/B01DKZGW26  
        Благодаря !
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.