Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

enforceR    3

Искам да знам за новата опция , която е много скапана - Днес направих трейд - щом отсрещния прие сделката стана така , че трябва сега да чакам 72 часа за да са в мен предметите .. Уж имах на телефона опцията там и тн .. сега задължително ли трябва да чакам  или има начин да се махне "steam hold".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2505

Чакаш 72 часа. Steam Mobile Autherication трябва да е активирана и от двете страни за поне 7 дена, за да може трейда да стане на мига. И хубаво са стегнали мерките... Толкова хубаво са ги стегнали, че сега аз изобщо не мога да трейдвам... (тръгвам да сложа айтема и ми изписва, че другата страна е прекратила трейда, въпреки, че не е )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    D101149    382

Вече все по-трудно ще за скамерите да скамват ;) Аз много рядко използвам трейд (вчера трейднах CZ за Tec9) и стана, не знам от кога са го завеви това с 72 часа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505
    преди 23 минути, Росен Р. Александров написа:

Това е само за нови потребители без ранк в играта.

Ти изобщо ползваш ли Steam ? Това е за ВСИЧКИ  трейдове. (независимо за какво)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    D101149    382

Искам да попитам един въпрос мисля че е леко Off topic, но е свъзпак все пак със Steam. Вчера си върнах една игра, който струва 12,75 цента обаче в емайла пише Subtotal: 10,62 Tax: 2,12 Total refund 12,74 to your Steam Wallet това ознчава ли, че ще ми върнат 12,74 или ще върнат 10,62 и ще ми вземат такса 2,12?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 часа, niki292002 написа:

Ти изобщо ползваш ли Steam ? Това е за ВСИЧКИ  трейдове. (независимо за какво)

За разлика от теб използвам. Отдавна нямам кракнати игри.И да мога да правя трейд но не ми е тръпка вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505
    преди 54 минути, Росен Р. Александров написа:

За разлика от теб използвам. Отдавна нямам кракнати игри.И да мога да правя трейд но не ми е тръпка вече.

Само за твое сведение, ПОЛЗВАМ.

преди 21 часа, D71149 написа:

Искам да попитам един въпрос мисля че е леко Off topic, но е свъзпак все пак със Steam. Вчера си върнах една игра, който струва 12,75 цента обаче в емайла пише Subtotal: 10,62 Tax: 2,12 Total refund 12,74 to your Steam Wallet това ознчава ли, че ще ми върнат 12,74 или ще върнат 10,62 и ще ми вземат такса 2,12?

Ще ти върнат 12,47

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enforceR    3

Така има ли нещо вярно - целия интернет пише , че стийм е ддоснат - сега имах трейд за изчакване 72 часа - утре по обед трябваше да имам предметите  и в момента съм меко казано бесен - не ми пише че имам айтеми в "hold" - нямам ги и в инвенторито . Ако до утре предметите не са в инвенторито ми какво правим ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, batista2443 написа:

Така има ли нещо вярно - целия интернет пише , че стийм е ддоснат - сега имах трейд за изчакване 72 часа - утре по обед трябваше да имам предметите  и в момента съм меко казано бесен - не ми пише че имам айтеми в "hold" - нямам ги и в инвенторито . Ако до утре предметите не са в инвенторито ми какво правим ?!

Да те успокоя, може да са те ограбили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.