Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

JoRkA    59

Здравейте, мисля да си купя една от двете конзоли но се чудя коя, PS 3 или PS 4. Въпросът ми дали ще се правят все още игри за PS3 ? И за кое си заслужава да си дам парите. Полгеднах тук във форума 1-2 теми и  пишеше че трябва си плащаш за да играеш онлайн и отделно да си купиш играта.... Ще съм много благодарен ако си изкажете мнение и ми дадете съвет кое от двете е по-добиря вариант :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2506

При PS4 трябва да си платиш PSN+ за да можеш да играеш онлайн. Струва 100 лева на година. Като за цяла година, сумата не е чак толкова голяма. А и е хубаво, понеже няма всеки идиот да влиза в мултито и да ти тролва играта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Agentpat™    3555

PS4, разбира се! PS3 е вече във фаза "доизживяване".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506
    преди 1 минута, Agentpat™ написа:

PS4, разбира се! PS3 е вече във фаза "доизживяване".

Е, да. Все пак, PS3 е пуснат в продажба 2006-та година. 10 години актуалност за конзола не е зле. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Съгласен съм и със двама ви. 100лв за една година не са много. Това като цяло не ме бърка толкова. А да ви питам ако купувам конзолата втора ръка да кажем какво да гледам ? Смисал как да разбера дали не е банната или нещо друго. Аз не съм на ясно със нещата нямал съм конзола до сега. И още един въпрос когато го платя тоя PSN дам тия 100лв мога ли от там де тегля игрите безплатно или пак трябва плащам за тях ?

Редактирано от JoRkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Azhen    817
    преди 14 минути, JoRkA написа:

Съгласен съм и със двама ви. 100лв за една година не са много. Това като цяло не ме бърка толкова. А да ви питам ако купувам конзолата втора ръка да кажем какво да гледам ? Смисал как да разбера дали не е банната или нещо друго. Аз не съм на ясно със нещата нямал съм конзола до сега. И още един въпрос когато го платя тоя PSN дам тия 100лв мога ли от там де тегля игрите безплатно или пак трябва плащам за тях ?

Има и безплатни но не са много и не са нищо особено разбира се че ще си плащаш игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Можеш да теглиш безплатно игри и ти дава по-няколко на месец. (не си ги избираш ти кои да не плащаш) Не е особено добра идея да взимаш конзола втора ръка - не знаеш какво е правил с нея. По-добре сега си купи чисто нова около промоцийте. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Зависи колко са на промоцийте. Се пак средствата са ограничени. А имали някакви хакове за PS4 вече да може да се играят пиратски или няма ? А за конзола втора ръка какво толкова може да е правил със нея ? Моля разкажете по-подробно понеже не съм много на ясно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Значи, сега ще си взимаш PS4 за да го хакнеш !?!??! Хакнеш ли го, автоматично забравяш за мултиплеър. Ще те засекът и ще ти баннат конзолата. А това какво може да е правил - може да е падала, мокрена, прегрявала и какво ли не. (да, понзавам такъв приятел, който какво ли не е правил с PS3-то си и сега го продава в OLX)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Мда прав си. Но за хакване съм чувал че когато пуснеш игра от диск закупена и хака отпада и можеш да си играеш мулти. Щото като погледнеш и малко реално 100лв за една игра е егати обира... Съгласен съм да си плащам нямам нищо против но това са много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Ти решаваш дали да си купиш играта. И не е обир, защото отиди и пресмятай колко труд е положен за направата на тази игра - реклама, такси, труд а и трябва да има някаква печалба... Ти би ли пуснал нещо на 50 лева, въпреки, че производството му ти е струвало 90 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Така е прав си. Ще видя сега по коледа / нова година на промоция от някой магазин да го зема на изплащане със някоя игра. 

Според теб кога ще е по-евтина по коледа или нова година ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561

Изтървал си влака за коледната промоция когато имаше PS4 по 599 лева в Техно***

Евентуално ако имаш Vivaclub карта може и да се вредиш за някоя на 629 лева макар че съм чел че ги криели бройките за техни хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Е чи коледна промоция минали ? То утре е коледа ... Мисля си за тази: http://www.technopolis.bg/bg/Game-consoles/Game-console-PLAYSTATION-4/p/32950 Само не мога да разбера кои игри са във комплекта на кариткната е Uncharted а по-долу пише: ИГРА ПОДАРЪК         ASSASSIN'S CREED&WATCHDOGS

Не мога да разбера и 3-те игрили ще ги има или само  ASSASSIN'S CREED&WATCHDOGS .

+ Има и PSN за 3 месеца :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561

Да свърши, хората купуват подаръци за Коледа в седмицата преди нея, а не на самата Коледа.

Даже имаше един филм със Шварценегер "Коледа Невъзможна".

Или са свършили вече или си объркал линка щото на тоя който си посочил пише че допълнително дават "INFAMOUS SECOND SON"  + 90 дена PS Plus

Редактирано от ined (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

@ined, тука си в грешка. Даваш Assassin's Creed и Watch Dogs. Изпусна и промоцията на блек фрайдей когато беше паднал на 499.

Но като те гледам ти е повече зор да си играеш без да плащаш, така, че ти препоръчвам да си играеш на компютъра. Също, за PS4 има една доста забавна игра ако играеш с приятел. Surgeon Simulator.

https://www.youtube.com/watch?v=yVNViK5M_9E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561

Не съм в грешка, освен в различните градове да дават каквито игри са им останали

8535788W.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506
    преди 3 минути, ined написа:

Не съм в грешка, освен в различните градове да дават каквито игри са им останали

8535788W.jpg

Ха, значи реално дават 4 игри. Има в подарък още 2.

Току що, JoRkA написа:

Това го видях но виж по-долу какво пише.

Едното си стои в комплекта, а другото е подарък. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Точно това ви питам. Еми то офертата  ми се струва доста примамлива. Какво мислите ?

Ако отива във Шумен във магазина дали мога да го зема от там същата оферта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561
    Цитат

Ха, значи реално дават 4 игри. Има в подарък още 2.

А дано, ама да не се окаже само една :)  Комплекта е PS4 + Uncharted: Collectinon + 90 дена PSN Plus - другите игри са подарък/промоция 

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506
    преди 5 минути, JoRkA написа:

Точно това ви питам. Еми то офертата  ми се струва доста примамлива. Какво мислите ?

Ако отива във Шумен във магазина дали мога да го зема от там същата оферта ?

Ако няма в Шумен, поръчваш онлайн, или пък молиш в магазина да ти направят поръчка от онзи магазин. Също, това е в техен интерес да ти го продадат. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Добре благодаря ви много и на двамата. Ще видя понеделник вторник да отида до магазина :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    JoRkA    59

Днес закупих въпросната конзола. Оказа се че няма подарак  Assassin's Creed и Watch Dogs. Било някаква грешка. Така ми казаха. Както и да е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.