Премини към съдържанието
stef5

Проблем с тонколони Creative

Препоръчан отговор

stef5    1

Здравейте! Имам тонколони Creative 5.1 проблема ми е, че в realtek като ги настроя всичко работи, а пусна ли музика от интернет или от компютъра работят 3, а другите 2 издават много слаб звук и бръждене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

*LZ4JW*    15417
    преди 59 минути, stef5 написа:

Здравейте! Имам тонколони Creative 5.1 проблема ми е, че в realtek като ги настроя всичко работи, а пусна ли музика от интернет или от компютъра работят 3, а другите 2 издават много слаб звук и бръждене.

Намирате едно музикално произведение в 5,1 канално стерео и всичко ще си тръгне както ви се иска. Смятам, че се досетихте коя е причината.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15417
    преди 10 минути, stef5 написа:

Сега само в chrome свирят 3

Аз съм Ви подсказал но вие не четете , а отново ми пишете същото като в първият си пост!   " Намирате едно музикално произведение в 5,1 канално стерео ...." И от тук нататък какво следва? Че не всичко, намиращо се като аудио във интернет е.........

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15417
    преди 3 минути, stef5 написа:

Да разбрах, че не всичко е 5,1 

По е важно след него какво сте разбрал. Ненапразно два пъти не ви го написах, за да проявите и Вие малко мислене. Много малко трябва и ще се досетите, щото до сега не виждам положителен резултат. Форумът е да помагаме, но човек трябва и да мисли като пита, а не да повтаря като папагал.С две приказки, ви помолих да ми продължите изречението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.