Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

tRansLucet    3

Здравейте! Имате ли някакви идеи как да охлаждам лаптопа? Пробвах с подложка-вентилатор, но тя не свърши никаква работа и накрая я върнах. Примерно когато играя GTA V пърбите 15-20 минути няма проблем, но после започва да загрява и играта започва да забива доста тежко. Моля препоръчайте ми нещо, независимо дали ще е вентилатор или някакъв друг метод за охлаждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo    43981
    преди 3 минути, tRansLucet написа:

Здравейте! Имате ли някакви идеи как да охлаждам лаптопа? Пробвах с подложка-вентилатор, но тя не свърши никаква работа и накрая я върнах. Примерно когато играя GTA V пърбите 15-20 минути няма проблем, но после започва да загрява и играта започва да забива доста тежко. Моля препоръчайте ми нещо, независимо дали ще е вентилатор или някакъв друг метод за охлаждане.

Купувате си настолна машина и играете на нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tRansLucet    3
    преди 19 минути, capnemo написа:

Купувате си настолна машина и играете на нея

Миля, че този отговор беше безполезен и напълно неуместен... Въпросът ми е прост: Как да охладя лаптоп. А не да си купя ли настолна машина или не... Виждал съм много глипове в интернет как хора играят GTA V на моя лаптоп на високи графики без проблем, което означава че има начин за охлаждане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    capnemo    43981
    преди 2 минути, tRansLucet написа:

Миля, че този отговор беше безполезен и напълно неуместен... Въпросът ми е прост: Как да охладя лаптоп. А не да си купя ли настолна машина или не... Виждал съм много глипове в интернет как хора играят GTA V на моя лаптоп на високи графики без проблем, което означава че има начин за охлаждане.

Въпроса ви не е по-смислен! Иначе почистване, смяна на паста на охладители, подмяна при необходимост на вентилатори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На какъв лаптоп играеш че ми стана интересно? Моя е почти убит вече и в момента освен за нет не става за друго и се мъча да го върна в час за да играя пак. Но това се случи след като падна от масата вчера...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tRansLucet    3
    преди 15 минути, bolgarin написа:

На какъв лаптоп играеш че ми стана интересно? Моя е почти убит вече и в момента освен за нет не става за друго и се мъча да го върна в час за да играя пак. Но това се случи след като падна от масата вчера...

Хахахха интересна история :D Иначе това е лаптопът: http://www.technomarket.bg/products/09141580/lenovo-ideapad-y50-70am-59442649

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    greenclear    56

Можеш да смениш пастата на вентилаторите с най-качествената, която намериш. Можеш да се опиташ да контролираш честотата на процесора като го "даунклокнеш", за да не прегрява. А можеш да го сложиш и в хладилника, след като целта ти е да го охладиш. Опитай да разбереш кое прегрява - ЦПУ-то или видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм търсил цялата спецификация за този модел, но ако не е с алуминиев корпус нищо не може да направиш за прегряването. Просто спираш да играеш тежки игри. Ето ти една тема, ако имаш желание може да я прочетеш. И не мисли, че човек като Капитана, който има вече почти 40000 мнения и е глобален модератор ще тръгне да се шегува с теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.