Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хей приятели :) Първо да ви честитя празниците! Да сте живи и здрави всички, както и близките ви!

Сега по темата. Искам да си купя нов лаптоп. Бюджетът ми е 1000 лв. В момента карам с едно китайче без марка (да, няма никаква марка по него). Ето и неговите характеристики в прикачения скрийншот. В момента го ползвам и ми служи вярно, но като отворям повече табове в нета и лаги малко. Чудя се дали не е от самия интернет... 

Препоръчайте ми нещо добро запарите си. Игри не играя, е все пак може да се излъжа да врътна някоя ФИФА 2016 :) 

Иначе ми трябва предимно за офис работа. Да правя блогчета на уордпрес в голямо количество бързо. Да работя с гоогле драйв таблици. С няколко програми за комуникации, като скайп, пингвин и други. 

Та, така. Зле съм по темата, помагайте с линкчета с места от де да си го купя. Без реклами, моля- надушват се. Да не купувам от Технополис или Техномаркет, нали? Там било с голяма надценка, каза един авер...

naass.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Надценки има, но това ми се струва на прилична цена https://www.technomarket.bg/products/09143417/lenovo-ideapad-g50-80-80e502ddbm

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

naass.PNG.2ab7a54497ee171136636e93994f96

В момента ползвате само 3gb ram заради 32бит. ОС.  

Цитат

В момента го ползвам и ми служи вярно, но като отворям повече табове в нета и лаги малко.

Почистване, добавяне на SSD и инсталиране на 64bit. ОС ми се струва по разумно от купуване на поредния китаец само дето този път "марков"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С  атомчето ще играе fifa 16 и ще отваря по 5 таба. Да, ама не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля си за ето тоя: http://sms.bg/lenovo/lenovo-ideapad-b50-80ew00yqbm-p-20336.html и да му поръчам 8 ГБ рам, вместо 4. 

Експертите да си кажат мнението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, Marinski написа:

Мисля си за ето тоя: http://sms.bg/lenovo/lenovo-ideapad-b50-80ew00yqbm-p-20336.html и да му поръчам 8 ГБ рам, вместо 4. 

Експертите да си кажат мнението?

Ами за тия пари е зле! 

http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/hp/elitebook-750-g1-j8q81ea-p251795729/

И това е лаптоп! Следващите 10 години може да не влиза в сервиз, само за техническа пддръжка разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ultimate, защо според теб Леновото е по-зле от HP EliteBook? Така като им гледам характеристиките не виждам да има особена разлика. Истината е, че не разбирам много, но гледам при Леново процесора е 2.2-2.7, докато при HP Елит Боок е 1,9....

Ще съм благодарен ако дадеш побрче подробности и обосновка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E5_572G-acer_aspire_e5572g_NXMV2EX_007

I3-4000M си остава по-производителен от всеки енергоспестяващ а GT940 е по-добра от вгр. графика или др. с по-малка цифра.

Модела е и с най-добрата батерия от тия под 1 000 лв. а цената позволява да се сложи още 4ГБ рам и пак ще е 904 лв.

Демек остават пари и за SSD - http://laptop.bg/ssd_drives-toshiba-HDTS712EZSTA

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 12/30/2015 at 11:05, Marinski написа:

Ultimate, защо според теб Леновото е по-зле от HP EliteBook? Така като им гледам характеристиките не виждам да има особена разлика. Истината е, че не разбирам много, но гледам при Леново процесора е 2.2-2.7, докато при HP Елит Боок е 1,9....

Ще съм благодарен ако дадеш побрче подробности и обосновка ;)

Ами сам си си написал отговора. Това е все едно да сравняваш Ситроен 150  коня (Леновото) и Мерцедес  140 коня(Елитбука)

Едното е качествен лаптоп с добро охлаждане и одобрен от американската армия, а другото нисококачествена пластмаса която на нищо не прилича, макар и мъничко по-мощна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Ultimate Computers написа:

Ами сам си си написал отговора. Това е все едно да сравняваш Ситроен 150  коня (Леновото) и Мерцедес  140 коня(Елитбука)

Едното е качествен лаптоп с добро охлаждане и одобрен от американската армия, а другото нисококачествена пластмаса която на нищо не прилича, макар и мъничко по-мощна.

off:Не всички ситроени са боклуци ;) когато излезе DS преди повече от 40 години Мерцовете бяха все едно леновота както ги класираш.Вярно новите са пълен т***к :whist: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е тва чудо кърти зъбките на всичко ново до 1600 кинта ............ЦЪК

Това може да бъде купено с 3 години гаранция и можеш да го върнеш в 7 дневен срок..........разбира се игри няма да могат да се играят

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз си търся лаптоп с бюджет около хиляда лева и съм си набелязъл от тези:

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-acer-aspire-e5-572g-nx-mv2ex-007.html

http://laptop.bg/laptops-asus-X75-asus_x75vbty095

Е ??? 

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И двата са клозети от ефтина пластмаса ,няма изкарат гаранцията :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, McLane написа:

И двата са клозети от ефтина пластмаса ,няма изкарат гаранцията :)

А би ли ми препоръчал нещо ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Погледни предложенията които съм дал преди това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, McLane написа:

Погледни предложенията които съм дал преди това

Първият ми хаареса, но... --> високо качество и 6 месеца за лаптоп, 3 месеца за батерия гаранция. Какво е това? пфф... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Втория също е много висок клас и качество и може да бъде купен с 3 години гаранция

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, McLane написа:

Втория също е много висок клас и качество и може да бъде купен с 3 години гаранция

И аз съм фен на HP. В момента съм с HP, но проблема е там, че лаптопа ми кара 6-та година, а има по-добра видео карта и РАМ от този, който ти си ми предложил...Но пък има доста добър процесор.Малко ми е странно, но.. Ще си помисля и може да си го поръчам незнам :07:

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от J_O_R_O
        Извинявам се, не знам дали е за тука темата, ако трябва е преместете.
        Здравейте, имам лаптоп Dell Inspiron 5555 AMD, искам да купя още 4GB(другите много скъпи), имам в момента 4GB и още един празен слот за рам. Прилагам и снимки на рамта в момента и слота за другата рам. Ще ми предложите ли каква рам да си купя? Още една снимка

• от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от iravenbg
        Здравейте, искам да попитам ако нялой знае свестни сервизи за лаптопи във град Пловдив?
        Под съвестни имам предвид такива които не биха излъгали за цена иои проблем.
        Проблема е счупен дисплей на лаптоп ASUS
      • от Alexander Petrov
        Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
      • от loranst looa
        Здравейте искам да попитам как стои въпросът с 4г или 3г модемите за Интернет от скоро си взех нетбук но Уай фи не навсякъде има и за това искам да попитам как точно може да полазвам модем и това би ли решило проблема ми с нета.  В смисъл веднъж като си закупя модем от някой  мобилен оператор еднократно ли заплащам за ползването на Интернета или трябва да плащам всеки месец месечна вноска за мобилния Интернетт . 

В
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.