Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам как да настроя камерата си, да записва видео с продължително време Х , тъй като ми казаха, че камерата се ползвала само за скайп "което не ми се вярва" , ако някой може да помогне ще съм благодарен. Камерата е -  A4tech PK-750MJ , идеята ми е да я свържа към пц-то и да записва Х време какво става пред дома ми.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да записва с всякакъв вид софтуер... Просто си намерете такъв и записвайте... Камерите по принцип нямат фиксирано зададено приложение, което ще рече, че могат да се използват по всякакъв начин, стига да са съвместими. 

П.П. Не знам защо сте решили, че може да я използвате за външен монтаж... Това си е уеб камера, а не камера за видео наблюдение... Не е невъзможно, но аз лично не го препоръчвам.

Редактирано от ✯Blue Ray✯ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Например нещо, ако е възможно да предложиш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има различен софтуер... Camtasia Studio (ще са излишни възможностите за обработка при нея), вграденото приложение в Windows 8/8.1/10 също става и много други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента е с Уин 7 , ако не съм обяснил добре какво искам се извинявам, почнах да празнувам коледа от по-рано и малко объркано пиша. Мисълта ми е, тъй като някой почна да прави мизерии на един приятел на колата, искаме да сложим горе посочената камера някаде из терасата, да пуснем видео да заснема какво се случва до колата, а след това да се върне записа и да се гледа, кои прави мизериите на колата му.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стига да имаш достатъчно място, става. А тея мизерий са ми познато, обаче с пощенската кутия - някой все ми крадеше дребните пакети. (от китай, по-малките ги пускат директно в пощата)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Под място имаш предвид? Има ли начин да стане, или да търсим друг вариант. Изтеглих ме Камтасия Студио, но нещо не можем се справим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На? камерата?софтуера? Просто ни трябва, програма която да прави записа вечерно време, а след това да може да се гледа, ако има някакви мизерии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 24.12.2015 г. at 21:59, ✯Blue Ray✯ написа:

Може да записва с всякакъв вид софтуер... Просто си намерете такъв и записвайте... Камерите по принцип нямат фиксирано зададено приложение, което ще рече, че могат да се използват по всякакъв начин, стига да са съвместими. 

П.П. Не знам защо сте решили, че може да я използвате за външен монтаж... Това си е уеб камера, а не камера за видео наблюдение... Не е невъзможно, но аз лично не го препоръчвам.

Това ни е пределно ясно, но човека не иска да дава излишни пари. Просто иска да разбере, кои прави мизериите по колата му, а след това да се разберат някаде само те 2-мата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Free2X Webcam Recorder, пробвай, или подобна ,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.