Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Skygear    54

Здравейте!Струва ли си да си взема 2-ръка r9 280x?Сегашната ми карта е Gtx 570,а cpu I5-2400,PSU CM silent pro 700w,Motherboard H67M D2 B3.Това или да събирам за нова GTX960 4gb?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Roujin Z    5855

Като производителност 280Х е даже по-добра отделно вървят евтино втора ръка. 

Друг е въпроса че аз не бих я купил дори нова какво остава за нечия стара и раздрънкана карта.

В крайна сметка на хартия всичко е ОК но ти си рискуваш кинтите та ти си преценявай и не се води по-чуждо мнение.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от dimovqq
        Здравейте,
        Наскоро купих видеокартата от заглавието втора ръка (версията с два вентилатора, не с три) и единият вентилатор се разтрака. Хрумват ми няколко варианта:
        1. Да намеря вентилатор и да сменя повредения - в нашите сайтове не намирам, а в ebay са по 20-30 долара и с дълго време за доставка;
        2. Да се опитам да го поправя - не знам дали е възможно и дали няма да го счупя съвсем;
        3. Да сложа друг охладител - хареса ми Arctic Accelero Xtreme IV 280(X), но като че ли няма да се побере в кутията ми (Zalman Z12).
        Моля за съвети и предложения!
        Поздрави!
      • от ZoKS
        Здравейте, при конфигурация:
        MB:Z77 pro3
        CPU: i3-3220 3,3GHz
        Video: r9 280x 
        Мога ли да ползвам захранване : Inter-Tech SL-700A  700w - уж е със сребърен сертификат за подобряване на работата с 80+%, а и разполага със 2x8pin което търси картата. Моля, за коректни отговори за да няма BOOM    . Ако не дайте линк към друго подходящо.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.