Премини към съдържанието
darkmasterzz

Проблем при оверклокването на пентиум г3258

Препоръчан отговор

Така колеги,отскоро си взех този процесор+дъно асус h81m-k като имах картата hd7950(основната ми цел бе да оверклокна процесора),и гледах няколко видеа как се оc на това дъно.Правя sync all cores,но когато се оптаим да напиша 38 то веднага се връща към 32,update-нах биоса,но и това не помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Venom09
        Здравейте !

Относно 8320Е OC до 4Ghz освен Multiplier и волтажа друго ще трябва ли да пипам смятам да го OC на това дъно 
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет Имам нужда от съвет.Днес реших да поразровя из форумите в нета и да потърся някъква тема в която се описва какви са минималните системни изисквания за OC Linux Не намерих нищо което ми трябваше и затова сега се обръщам за съвет тук.И така конфигурацията ми е малко старичка ето и параметрите:
        Процесор : Intel ® Pentium 4 3.00ghz
        Рам : DDR400 1GB
        Видеокарта : Nvidia GeForce 7300GT 256MB 128BIT
        Харддиск : 80GB
        Въпроса ми е : Има ли смисъл да нося компютъра на техник в някой сервиз за да ми инсталира OC Linux
        Струва ли си,ще върви ли гладко без да ми забива из нета в клиповете и в някой от по-старите игри които играя :
        Cs 1.6,Gta San Andreas,Need For Speed World,Need For Speed Most Wanted ... !!!
        P.S. - Харесал съм си един Linux,казва се Linux Mint дизайна изглежда доста як.Моля за съвет ако някой има идея
        как ще върви тази операционна система на компютъра ми да удари по-едно коментарче
        Мерси Предварително !!!
      • от Morandibg
        Здравейте, интересува ме подходящо дъно за клокващия се процесор G3258. Предпочитам да е по-евтино от 200 лева и да не се заключи овърклока след първия ъпдейт на биоса.

Благодаря на всички отзовали се.

• от Росен Чакъров
        Днес си взех лаптоп на acer Aspire V5-552, но въпросния лаптоп е със linux linpus.До този момент никога не бях използвал комп. на линукс.Та въпроса ми е може ли да ми помогнете да си го сменя на win7. ще трябва да стане чрез флашка.
      • от JusttRelaxx
        Здравейте! 
        Имам нужда от помощ, в лицето на колегите, притежаващи познания в областта на аналоговата схемотехника и по-точно усилватели и генератори. 

https://www.dropbox.com/s/ep302wivzp4rc2s/questions.doc 

Тук има въпроси, на които трябва да отговоря. 
        С Х и червен цвят съм отбелязал предполагаеми отговори /ще се радвам да проверите тяхната правдоподобност/ 
        Със син цвят и ? съм отбелязал и маркирал въпросите, на които не мога да отговоря. 

Моля за вашата помощ, изключително важно е. 

И преди някой да започне с обичайните нападки
        "Това си си избрал, учи, така с мързел не става, нали това те интересува", 
        ще кажа, че уча Системно програмиране и точно тази материя е извън обсега ми, и изпитвам затруднения, за това моля за вашето съдействие .
        Благодаря предварително  
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.