Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следният бутон за вентилаторна печка,състои се от 5 пина.Та въпроса ми е следният,на кой пин какво се вързва.

Този бутон управлява вентилатора и реотаните за отопление

switch.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледаш как е свързан стария и така свързваш и новият. За да не стават грешки кабелите се свързват един по един.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 54 минути, ice_lion__01 написа:

Гледаш как е свързан стария и така свързваш и новият. За да не стават грешки кабелите се свързват един по един.

Проблема е че не знам как е свързан старият,интересува ме схема на свързване,какво ще е това "А" и това "В"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Примерно би могло да бъде A и B = фаза, 1 единия реотан, 2 другия, 3 вентилатора. Само че за по-сигурно или трябваше както казаха по-горе да ги сменяш кабелите един по един или поне да ги беше снимал как са били преди да ги разкачиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май проблемът е, че ги е отъргал, без да ги опише и сега не може да възпроизведе свързването. Сега трябва с уред да се прозвънят контактите на ключа.

Това ключ с терморегулатор ли е?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, ExaFlop написа:

Май проблемът е, че ги е отъргал, без да ги опише и сега не може да възпроизведе свързването. Сега трябва с уред да се прозвънят контактите на ключа.

Това ключ с терморегулатор ли е?

Да ключ с термо е,ама аз не съм го свалял нито свързвал,това беше работа на баща ми,ама не знае кое къде е било,нямам снимка на останалите елементи,тази я взех от нета,на точният превключвател.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо не си оправите заглавието на темата? Не го ли забелязвате? Към електрическият уред има схема на свързване на комутатора. Най малкото ако я няма, последната ще е на КАПАКА, на електрическият уред. В интернет не намерих начина на свързване, но не съм търсил повече от 5 минути. Може и да го има. Продава се в България на цена - 7,50 лева!

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.