Премини към съдържанието
rambo7111

sony ericsson xperia ray st18i - слушалки

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със слушалки zx310. Детето ми слушаше с обикновени малки слушалки и аз му купих по-големи такива. Телефона обаче при включването им изписва , че не поддържа аксесоара. Има ли някой представа какъв е проблема и може ли да се оправи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За телефон обикновено са хенсфри (свободни ръце) с жак с четири пина. Като четвъртият е за микрофона (контрола при някой модели).

Да не говорим ,че съм имал случай едно оригинално хенсфри на един производител, да не работи на друг телефон (пиновете не съответстват).

Като, купувате слушалки гледайте да пише че е съвместим със смартфон или ги тествайте на място в магазина.

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, oic написа:

За телефон обикновено са хенсфри (свободни ръце) с жак с четири пина. Като четвъртият е за микрофона (контрола при някой модели).

Да не говорим ,че съм имал случай едно оригинално хенсфри на един производител, да не работи на друг телефон (пиновете не съответстват).

Като, купувате слушалки гледайте да пише че е съвместим със смартфон или ги тествайте на място в магазина.

Това е при IPhone-те. Подредбата на пиновете при техните слушалки е различна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, niki292002 написа:

Това е при IPhone-те. Подредбата на пиновете при техните слушалки е различна.

Не бих казал, колега че е само при тях се наблюдава.

Хендсфри-то беше от нокиа (не смартфон).

Редактирано от oic (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.