Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Опитвам се да оправя стария ми комп - когато го включа върви , но монитора не реагира . Сменяхме захранване (от друг компютър ) но пак същото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

спикерът писука ли на някакви интервали ?

откачи харда и махни паметите и го стартирай така.

най-вероятно проблем с дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като го включа единственото нещо което издава звук е охлаждането (тоест не )

ще пробвам

преди малко се замислих и наистина може да е от него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако монитора ти е с адаптер,колко намаля напрежението,пробвай с друг,или кабела който предава картината (VGA).Ако и това не стане,най-вероятно може да ти е изгоряло ТХО-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай монитора на друг компютър/лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Видеокартата вградена ли е или на слот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това, че като го включиш върти вентилатори по НИКАКЪВ начин не означава, че компютърът работи. Дъното и видеото са най-вероятните причини, проверявай първо тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от Сервиз За Компютри
        Мнитори AL 1716, 1716s, 1716 F, 1716 Fs, 1715, всочко на всичко 5-6 броя, неаботещи. Някои с повредени матрици, други с платки или захранване. Частите са сходни за тези модели.
        Монитори Neovo F 415, Philips 170c също неработещи

Давам ги всичките на веднъж!
      • от kolib4iata
        Здравейте.Имам захранване FSP HEXA 500W - http://www.fsplifestyle.com/PROP161000104/
        На кратко има две 12 волтови линии всяка по 18 ампера.Да разбирам ли, че едната е за процесора другата за видеото?Ако е така може ли да сложа видео карта GTX 980 като я дават 165 вата или грубо 14 ампера.
      • от Joro Dimitrov
        Здравейте, имам следния проблем мониторът ми ACER V226HQL взе да се изключва до вчера нямаше никакъв проблем, но днес когато си включих компютъра, и когато си браузвах се излключи дава, че няма сигнал,но когато го включа(монитора) дава, че има и така през секунди понякога през минута, когато си поиска.Не знам защо се получава в рамките на няколко секунди се изключва, и когато го включа всичко е наред за около минута.Забелязах, че когато даде черен екран и натисна tab+alt картината се появява, но все пак е доста неприятно.Възможни ли е и да е от видео картата?Тя е RX 470 NA XFX BLACK EDITION.Благодаря преварително!
      • от transcend92
        Здравейте отново 
        наскоро направих ъпгрейд на рам плочките бях със 8 рам сложих още толкова .
        До тук всичко си беше 6 рамта сработи но когато записвам с obs на 40 мин някъде лагва и насича .
        в сервиза като сложиха първите 8 гб рам правиха някъква настройка точно там 
        въвеждаха някаки стойности за да не заспи .

но незнам какви стойности да въведа
        автоматично е на 2432 мб.

Ето и рам плочките

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.