Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Опитвам се да оправя стария ми комп - когато го включа върви , но монитора не реагира . Сменяхме захранване (от друг компютър ) но пак същото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спикерът писука ли на някакви интервали ?

откачи харда и махни паметите и го стартирай така.

най-вероятно проблем с дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като го включа единственото нещо което издава звук е охлаждането (тоест не )

ще пробвам

преди малко се замислих и наистина може да е от него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако монитора ти е с адаптер,колко намаля напрежението,пробвай с друг,или кабела който предава картината (VGA).Ако и това не стане,най-вероятно може да ти е изгоряло ТХО-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай монитора на друг компютър/лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата вградена ли е или на слот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че като го включиш върти вентилатори по НИКАКЪВ начин не означава, че компютърът работи. Дъното и видеото са най-вероятните причини, проверявай първо тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Кристиян Кръстев
      така писах преди 2 дена сега мисля да купя това https://www.olx.bg/ad/danna-platka-protsesor-video-ram-ID7kjp5.html ама ако може да ми кажете какво хубаво захранване да му купя до 50лева
    • от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от Deliv3rr
      Здравейте търся монитор от тези, които са завъртяни на 90 градуса. Някакви идеи къде мога да отркрия подобен и как се казват, че прерових навсякъде и нищо...  Слагам снимка за по-голяма яснота:

• от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от И. Иванов
      Добър вечер имам въпрос мога ли да си свържа телевизора към компютъра,така че и монитора да работи и има ли значение видео картата мойта е ATI Radeon 5770
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.