Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от около 3 седмици си чакам камерата. Та, от 23-ти декември гледам, че статуса в тракинга не е мръднал. Така, че мога ли в Понеделник да отида до клона от който по принцип си взимам всичко и да си я взема, дори известието да не е дошло ? Просто малко ми писва да чакам. Същото важи и за още 1 пратка.

8537603r.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 2 минути, niki292002 написа:

Здравейте, от около 3 седмици си чакам камерата. Та, от 23-ти декември гледам, че статуса в тракинга не е мръднал. Така, че мога ли в Понеделник да отида до клона от който по принцип си взимам всичко и да си я взема, дори известието да не е дошло ? Просто малко ми писва да чакам. Същото важи и за още 1 пратка.

8537603r.png

Може да отнеме месец и повече. И не е задължително да е в клона ви, може да е в разпределителна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, capnemo написа:

Може да отнеме месец и повече. И не е задължително да е в клона ви, може да е в разпределителна

Къртиш направо, 3 седмици от Китай през Холандия до София и повече от месец от една поща в София до друга поща в София :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, ined написа:

Къртиш направо, 3 седмици от Китай през Холандия до София и повече от месец от една поща в София до друга поща в София :shock11:

Месец тотално. Ама ти не четеш... Е, с интереси като твоите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моята последна заявка дойде след 45 дни, така, че споко - сега е и коледно време и пощите са претоварени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, niki292002 написа:

Здравейте, от около 3 седмици .......

На 11.11 си поръчах десетина джунджурии за повечето получих меили че доставката ще е по бавна от обикновено заради празниците.

До момента съм получил 5-6 пратки имам да получавам още толкова. Служителите в нашите пощи са меко казано не мърливи и не заинтресовани едната ми пратка преседя при тях 4-5 дена ходих няколко пъти да си я търся и накрая чак като се размърморих си вдигнаха задниците да я потърсят. В понеделник 28ми мисля да ходя да вдигна поредния скандал, че според тракинг номерата всичко е в България от поне седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вече пише, че е доставена в станция за доставка. Това значи ли, че още утре мога да ходя да си я взема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, niki292002 написа:

Вече пише, че е доставена в станция за доставка. Това значи ли, че още утре мога да ходя да си я взема ?

Какъв е точния английски термин, защото това може да е разпределителна поща. А може и да е вашата пощенска станция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 часа, niki292002 написа:

Какво стана получили си камерата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, получих си я още вчера. Доста съм доволен. Януари ще кача и видео от картинг. Ето едно демо на Timelapse. :)Цък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.