Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, решил съм да си взема телефон до 400лв. Колебая се между LeTv 1s и Redmi Note 3 3gb, но сякаш повече ми се нрави xiaomi-то, може би защото съм свикнал с MIUI. Кой е по-добър според вас? Кажете вашите предложения за телефон до 400лв (huawei, xiaomi, letv, meizu, zte, asus).И според вас от къде е по-сигурно, от ibuygou или aliexpress? Благодаря предварително!

Редактирано от ShotSpot (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 16 часа, ShotSpot написа:

Здравейте, решил съм да си взема телефон до 400лв. Колебая се между LeTv 1s и Redmi Note 3 3gb, но сякаш повече ми се нрави xiaomi-то, може би защото съм свикнал с MIUI. Кой е по-добър според вас? Кажете вашите предложения за телефон до 400лв (huawei, xiaomi, letv, meizu, zte, asus).И според вас от къде е по-сигурно, от ibuygou или aliexpress? Благодаря предварително!

Един глас за XIAOMI. Що се касае до сайт, разгледайте темите и ще намерите 2-3 сигурни. Разглеждайте мненията на ПЕТЪР и  Algor

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой друг с мнение? :D  Вече се чудя между Redmi Note 2 и Note 3. Дали си заслужава разликата в цената за метален корпус, скенер за пръстов отпечатък, dual led светкавица, и по-голяма батерия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, ShotSpot написа:

Някой друг с мнение? :D  Вече се чудя между Redmi Note 2 и Note 3. Дали си заслужава разликата в цената за метален корпус, скенер за пръстов отпечатък, dual led светкавица, и по-голяма батерия?

Да заслужава си, имаш и повече рам .

От къде мислиш да поръчваш?

Xiaomi Redmi Note 3 FDD

Xiaomi Redmi Note 2G 16G

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, ShotSpot написа:

А Вие как мислите? Заслужава ли си  - метален корпус и по мощна батерия? За другото не е много важно. Подкрепям горният над мен - пост!

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

А Вие как мислите? Заслужава ли си  - метален корпус и по мощна батерия? За другото не е много важно. Подкрепям горният над мен - пост!

Да, забравих да кажа и за рамта, в крайна сметка май ще е note 3 3gb. Мисля да поръчвам от aliexpress Xiaomi Redmi Note 3 Prime FDD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От този търговец имам няколко успешни покупки. Последния път избрах доставка с DHL апарата пристигна за десетина дни.Заслужава си да платиш 20 евро повече.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, П.е.т.ъ.р написа:

От този търговец имам няколко успешни покупки. Последния път избрах доставка с DHL апарата пристигна за десетина дни.Заслужава си да платиш 20 евро повече.

И няма проблем с мито и ддс, нали така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Въпрос на късмет. С DHL идват от Англия или Холандия и със сигурност няма ДДС и митници.

Да, за DHL става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 48 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Последния път избрах доставка с DHL апарата пристигна за десетина дни. 

10-ина работни или календарни?
    В кой момент получаваш номер на пратка и можеш да си следиш до къде е стигнала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Десет календарни.

Доставката е 5-6 работни дни, но все така се случва че поръчвам в петък или събота.

Китайците са десетина часа назад, получавам тракинг номера в понеделник по някое време.След като го получа до 5-6 дни си получавам поръчката.

редакция.

Мога да следя пратката но е малко бъгаво.

Ако е с безплатна доставка тракинг номер получавам до 5-6 дни.

Безплатната доставка е около 20 календарни дни, но сега по празниците е малко по бавно.

Средно на пет пратки една ми отива в митницата..

Редактирано от П.е.т.ъ.р (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно, мерси!

Питам така, защото имам възможност през DHL да си издърпам купеното...а бе по-бързо или по-надеждно или не знам как да се изразя.
    Но първо ми трябва номера, разбира се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Между другото в мобилното приложение на Алиекспрес често цените са малко по ниски има отстъпки по 10-12%.Не винаги и за всичко но имат оферти които са видими само там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 25 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Средно на пет пратки една ми отива в митницата..

И от тези с DHL ли има такива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не те идват от Холандия или Англия.

А безплатните от Сингапур, Хонконг или с Китайските пощи, от време навреме и от Швеция. Търговеца пише медиа плеар .... с цена 15-20 долара, но ако пакета е по обемист отива в митницата. Има такса 3,50лв. плюс 20% ДДС телефони,таблети и компютри са освободено от мито.

В митницата носиш скрииншот от онлайн банкирането или извлечение от банката.Аз правя шотове и на страницата на търговеца, да се вижда ясно ако има подаръци и колко точно е цената.

Ако попадне в митницата ще получиш покана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен само един iPhone от САЩ (миналата година, септември) ми отиде на митница и то защото моята позната не изчака DHL, които и бях пратил, а с местната поща го засили.
    Тук го пое Булпост и...айде моя приятел митничаря захлеби, ама нямаше начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.