Премини към съдържанието
enforceR

Хакнаха ли наистина Стийм ?

Препоръчан отговор

Може би повечето от вас знаят , че стийм последния час е тотално "умрял" . Най-лошото : Пазарувах преди 2 часа някъде от маркета ( точно преди да станат работите ) Най-ми е неловко за това , че имах "изчакване 72 часа за един трейд" - Не ми го показва сега , както и не ми показва трейд оферите - Как може платформа като Стийм да бъде толкова лесно манипулирана , губейки данните на милионите си потребители - Според мен Стийм сериозни проблеми ще имат от сега нататук от случилото се преди няколко часа - Да се надявам както и хората дето имат нещо ценно в предмети - всичко да бъде наред ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Спокойно дори и да има измами и фалшиви трейдове след доказване на манипулиране връщат всичко както си е било.Имат си сериозен и постоянен бекъп така,че спокойно.

Информация от Стиим

Account information incorrect
    We've gotten reports that people sometimes see other people's account information on the account page. Valve has been made aware of this and are working on a fix.

Some frequently asked questions:
    - No, Steam is not hacked

- Creditcard info and phone numbers are, as required by law, censored and not visible to users
    Редактирано от KoiAzLiWe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И къф е проблема не разбрах. Какво е изчезнало? При мен си е всичко както по старому. За малко нямаше връзка и това е. Имаше и някакви смесици на езиците в магазина, но вече всичко е ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, KoiAzLiWe написа:

Спокойно дори и да има измами и фалшиви трейдове след доказване на манипулиране връщат всичко както си е било.Имат си сериозен и постоянен бекъп така,че спокo

Aount information incor

Както онзи път, когато всички айтеми в маркета бяха на по 1-2 цента. Жалко, че го върнаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.