Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Намерих си  Iphone 5 със счупен display. Няма сим карта, обаче е със screen lock. Как мога да премахна скрийн лок-а ? 

мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteTooth
        Здравейте ,първоначално ще спомена че не съм запознат много с проблема и не мога да предоставя изображение с което да помогна за по-добро решаване на проблема.

Преди няколко дни докато ровех из интернет лаптопа ми сам се рестартира ,излезе ми син екран с разни надписи ,но за съжаление не успях да прочета почти нищо ,доста бързо се махна и не можах да реагирам (тъй като ми се беше случило за пръв път). Та ,единственото нещо което успях да прочета е "Ако този екран Ви излиза за пръв път то.." ,до тук (общо взето нищо). Консултирах се с мой приятел който ми обясни че това може да бъде проблем свързан с Хард Диска на лаптопа ,малко по-късно разбрах че може да бъде и от батерията ми ,въпроса ми е може ли някой да ми каже как мога да разбера точно какъв е проблема ,дали е от батерията или от Хард Диска ,искам да го разреша час по-скоро преди да се наложи да купувам нов лаптоп или компютър.

Благодаря предварително!
        Поздрави! ;v WhiteTooth
      • от emosms
        Здравейте,
        Възможно ли е сам да си оправя бутона на телефона?
        Нямам отверки, ще трябва да потърся: 
        Надявам се само да е зацапан. Пробвах един трик със спирт, но не се оправи.
        Колко би струвало да го дам за ремонт?
        В общи линии, знаех че бутона не е в ред.
        Единствено което не предвидих е, че като си изкарам на екрана хоум бутона и излезне менюто му, закрива екрана и не мога да правя скрийншоти.
        За да се правят скрийншоти, се ползва хоум бутона.... Освен ако няма алтернативен начин.
        Скрийншоти много вероятно ще трябва да правя, телефона е за тестване.
        Предварително Благодаря

• от Dark Vader
        Здравейте хора
        Искам да попитам тези, които имат Lenovo Vibe Shot дали имат проблем с екрана, по точно дали екранът ви използва 80-95 % от батерията, защото при мен е така.
        Мисля че е дефект, но не знам точно какво да правя, дали да дам хард ресет или да го дам на сервиз. 

Вие какво ще кажете, от какво може да е това?
      • от k0rnish0n
        Здравейте. Искам да си купя възможно най- добрият монитор за под 200 евро. Ще се използва основно за console gaming, по - точно playstation 4. В интернета има много добри отзиви за BenQ RL2455HM, но той е TN дисплей, а съм чувал, че IPS са най- добри като картина, но честно казано не разбирам от такива неща. Какво бихте предложили?

• от DollaSign
        Имам проблем с екрана (предполагам) на телефона си.Когато го оставя и не го ползвам (примерно 20-30 минути) и като го изкарам натискам си бутона за отключване но не светва екрана.Пробвам с бутона за спиране на звука и си вибрира, като задържа home бутона siri също си работи музиката си върви но екрана е черен (все едно е изключен).След известно време натискане на Home/Lock бутона екрана се включва, но днес не работи въобще от 30-40 минути е на зарядно и ни екрана ни телефона работи. 

Някой да може да помогне?

П.П. Телефонът НЕ Е в гаранция
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.