Премини към съдържанието
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Metko Maslev
      Камерата се включва сама дори и на заключен екран,поне 2 пъти дневно.
      Иска и разрешения за достъп.
      Някой имал ли е същия проблем?
    • от Добринка Веселинова
      Имам таблет ползващ андроид,след това си взех клавиатура-калъф с кабелче.От клавиатурата пишех на кирилица.Натиснах някакво копче и на екрана ми се появиха мисля езикови настройки,направих някакви промени от екрана и вече пиша за жалост от клавиатурата само на латиница,а от екрана на двата езика.Като вляза в езиковите настройки от самия таблет,само там ми променя езиците.Някой може ли да ми помогне?
    • от andibgpz
      Привет колеги.
      Ще се опитам да обясня ситуацията,за да дадете мнение и съвет какво да правя.
      Март месец купих чисто нов FX753VD който да използвам за чертане,аутокад,макс и т.н. и понеже нямаше ССД се глобих още 250лв за ССД.Както и да е това,сумата стана приятна към 2200лв..Първо не му работиха говорителите като хората,занесох го и ги сммениха.Преди около седмица се счупи механизма на копчето "S" в следтвие ,на което копчето падна,без да съм го човъркал или натискал .От МОСТ отказват гараниця понеже механичните проблеми не се покривали от гаранцията.
      Искат да ми сменят цялата клавиатура за скромните 180лв.......клавиатурата си работи ,от друга страна за една пластмаска да давам 180лв ми се вижда неоправдано.След като ми държаха лаптопа 1 седмица,ме пратиха в друг оторизиран сервиз на АСУС- от там същата работа.Механичните проблеми не се отстранявали и не били гаранционни.Там предложиха цена от 182лв за нова клавиатура.Просто нямам думи.Писах на АСУС Америка,чакам да ми върнат имейл.Парадокса е в тома,че аз занесох 2 лаптопа за поправка този и още един асус,на другия липсваха копчета,но там в добавка и самата клавиатура не работеше като хората,някой от буквите изобщо не функционираха и на този лаптоп му смениха клавиатурата,въпреки ,че имаше и механичен проблем.
      Никъде в нета не виждам да се продават такива клавиатури,вероятно защото лаптопите са още нови като модел.Неофициално си говорих с единия от хората от сервиза и потах -добре трябва да си прецекем клавиатурата електонно ,за да ми я смените ли?
      и той каза - ми да?!?
      Незнам,в безизходица съм,клавиатурата в този и вид е нефунционална,моля предложете ми някаква опция.

Мерси предварително!

Поздрави!

• от geffy
      Здравейте , след купването на лаптопа ми преди 3 години реших да отворя лаптопа за да го почистя от прах , като след това установих че термопастата която е била поставена се намира в силно намалено количество около чиповете ,вероятно това е причината от известно време самият лаптоп да видга температура до 80 градуса.Въпроса ми е каква термична паста би била добре да се купи за моят лаптоп  и имали значение термопастата към модела и спецификата на чиповете :
      Lenovo G710
      Intel core I3 -4000 M
      NVIDIA GeForce GT 820M 2GB
    • от ExaFlop
      Здравейте, търси се компактна (до 78 клавиша) PS/2 USB съвместима клавиатура до 20-ина лева.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.