Премини към съдържанието
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
      Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
      Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
    • от Александър Банов
      Здравейте! Тази седмица си купих нов лаптоп ASUS GL553VE. Проблема е че не знам какви драйвери да му инсталирам, тъй като лаптопа е с Endless os, но в кутията ми беше пратен и диск на асус където пише че е  windows 10. Но за да го пусна трябва да отворя .exe файл което не става в endless os. И също не мога да boot-вам диска. Така реших просто да си изтегля версията на Windows 10 която е безплатна и да я сложа. Така за първи път ще преинсталирам компютър и както казах не знам кой драйвери да тегля и как да ги изтегля.
    • от Darina Timoteeva
      Здравейте! Както виждате по заглавието, ми е нужна помощ за отключването на фигура на дадения телефон по-горе. Търсих из всички сайтове, доста пъти пробвах паролата, но каквото и да правя нито иска да се отключи, нито да се блокира... Ако някой има добри съвети, ще се радвам да ми ги препоръча. Благодаря ви предварително!
    • от gali99
      Здравейте! Продавам безжична клавиатура и мишка, малко използвани с незначителни козметични недостатъци по клавиатурата. Моделът е Microsoft Wireless Optical Desktop 2000 като USB приемникът е оригиналния. Функционират всички клавиши, а мишката се захранва с батерии. Цената е 40 лв като аз поемам доставката. 

• от Metko Maslev
      Камерата се включва сама дори и на заключен екран,поне 2 пъти дневно.
      Иска и разрешения за достъп.
      Някой имал ли е същия проблем?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.