Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Прочтох, ч трябв  д сздм ключ в ргистрит но кд точно

изчзнх  ощ  клвиши

amd64_microsoft-windows-trustedinstaller_31bf3856ad364e35_6.1.7601.17514_none_ef3338f363c6403c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитх д сздм ключ Vrsion вв regedit

обч нямл см прв н дминистртор

тов вч  кк д влзн кто дминистртор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На какъв език почнахте да пишете???

Това което исках е да повторите търсенето в C:\Windows\WinSxS

Само че вместо TrustedInstaller този път да поставите в полето за търсене amd64_microsoft-windows-servicingstack_31bf3856ad364e35

След това като имаме цялата информация ще се опитаме да оправим нещата в регистрите и да проверим дали после услугата ще стартира коректно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, само, че докато си чатехме ми изчезнаха още няколко клавиша!

Опитах се да запиша в регистрите ключа "Версион" , както е инструкцията в статията,която ми посочихте, При създаването на ключа ми каза че не съм администратор и няма да го запише.После рестартирах системата и се оказа че не мога да напиша паролата защото ми ги няма нужните клавиши. Сега пиша от друг компютър

Редактирано от dian59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробвахте ли с друга клавиатура или ако е USB, а не PS2 такава поне в друг порт да я сложите?

Интересен проблем, но май трябваше да постнете логове от FRST за да видим дали проблема е бил заради зловредна активност за което може би и аз трябваше да ви подсетя.

Според мен е малко вероятно да е дело на зловреден софтуер или поне аз досега не съм се сблъсквал с подобен проблем...дори антивирусните понякога са по-опасни....в момента 2 дни се борих с един проблем с неработеща клавиатура докато не установих, че проблема е в останал драйвер на avast! в upperfilters ключа за kbdclass услугата....чудно....и драйвера не искаше да се инсталира, заради този остатък от avast - aswKbd.sys , който пораждаше конфликта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.