Премини към съдържанието
sasho_lom

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer? [Steam]

Препоръчан отговор

sasho_lom    6

Закупих си играта днес и пуснах направих си първият курс и влезнах в менюто да търся някъде мулти но никъде няма? Как се пуска това мулти гледам някакви клипове но не мога да разбера точно каква е процедурата, ако може някой да помогне ще съм му благодарен. А и може да покараме заедно! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

fena_99    0

Първо трябва да  свалиш самия  multiplayer от този сайт - http://ets2mp.com/.Влизаш в сайта със стеама,след това сваляш,инсталираш и пускаш multiplayer -а от новата иконка на декстопа.След това се логваш и си готов.

П.С - Ако разбираш английски език това видео ще ти помогне много. -  https://www.youtube.com/watch?v=fmzMbXm5Y-4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    sasho_lom    6

Като пусна от иконката ми изписва, че трябва ъпдейт до 1.21 нещо такова беше и май трябва да влезна в свойства и от там да го направя ама то я няма точно тази версия дето пише, че я иска има 1 по-стара демек тя е 1 а тая в свойства е 0.1 и не знам дали да го оставя да се изтегли ъпдейта?

преди 14 минути, sasho_lom написа:

Като пусна от иконката ми изписва, че трябва ъпдейт до 1.21 нещо такова беше и май трябва да влезна в свойства и от там да го направя ама то я няма точно тази версия дето пише, че я иска има 1 по-стара демек тя е 1 а тая в свойства е 0.1 и не знам дали да го оставя да се изтегли ъпдейта?

П.с: Сега забелязах, че мултито иска версия 1.21.1 а моята е 1.22.2 така, че как да сваля последната версия на мултито от сайта дето я изтеглих цъкнах да изтегли последната но явно още не са я качили или нещо е станало. Не знам и аз вече....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    sasho_lom    6

Никой ли не знае от къде мога да сваля версията 1.22.2 на мулти-то? Или ще трябва да чакам в сайта да се качи от там дето свалих по-старата версия?

Току що, sasho_lom написа:

Никой ли не знае от къде мога да сваля версията 1.22.2 на мулти-то? Или ще трябва да чакам в сайта да се качи от там дето свалих по-старата версия?

А видях, че е качена! Все пак благодаря на fena за информацията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue_Hulk    224

При мен няма никакви проблеми с мултито! 

Как да намирам българи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    sasho_lom    6
    преди 6 часа, Blue_Hulk написа:

Как да намирам българи ?

Ето го единия! Ако искаш да покараме малко добави ме в стийм * add1c7ed * ring my bells * ми е стийма с една кола на снимката. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    I love anime    153
    преди 6 часа, Blue_Hulk написа:

Как да намирам българи ?

Принципно играят повечето в Eu2,ама са намираме и в Eu1 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    -    74

Здравейте, реших да си взимам ETS 2, но не съм наясно все още кое-как, тъй като гледам надолу в STEAM страницата им има нещо като "добавки".

За пример: Euro Truck Simulator 2 - North Expansion Bundlе / EAST нещо си и тн.

Мога ли да играя само със закупен ETS 2 (3.99€) или ми трябват и някакви добавки? И ако мога - има ли българи играещи там?

Никъде също не виждам минимални изиксвания на машината? Ето моите, с които разполагам, отслабнала е за времето си за това се чудя дали ще върви нормално:

http://i.imgur.com/2dplIaI.png

Редактирано от Sc0user (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    D101149    382

Може да си купиш само ETS2, струва 3,99 и ще ти върши работа, другите просто са DLC-та :) На LOW Поне ще я подкараш с това 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    -    74
    на 26.12.2015 г. at 15:51, fena_99 написа:

Първо трябва да  свалиш самия  multiplayer от този сайт - http://ets2mp.com/.Влизаш в сайта със стеама,след това сваляш,инсталираш и пускаш multiplayer -а от новата иконка на декстопа.След това се логваш и си готов.

П.С - Ако разбираш английски език това видео ще ти помогне много. -  https://www.youtube.com/watch?v=fmzMbXm5Y-4

Трябва да изпълня тия стъпки, за да тръгне MultiplayeR, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    D101149    382
    преди 2 минути, Sc0user написа:

Трябва да изпълня тия стъпки, за да тръгне MultiplayeR, нали?

да

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    -    74

А има ли шанс да ме банират, ако имам един STEAM където имам една игра (различна от ETS2) и влизам в другия STEAM, за да играя ETS2, която в същият момент е инсталирана на друга машина? Чувал съм, че няма проблем - стига на другото PC да не се играе в същият момент играта. :ohmy:

Чета че т.нар. "менкане" води понякога до suspended/disable на акаунта.

Редактирано от Sc0user (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.