Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от peekmemf
      Здравейте, днес си купих нов лаптоп HP Omen 15. Инсталирах му Windows 10, но когато цъкна долу на иконката за wifi не излизат никакви мрежи. Единственото, което излиза е това от снимката. Някакви идеи как да го оправя? Благодаря предварително! 

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! 
      Имам проблем с Wi-Fi на лаптопа (ASUS VivoBook S14)  на иконката на wifi  имам * когато се свържа към wifi ми изписва " Без интернет,защитена" , но в същото време ми зареждат страниците в google? 
      МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!
    • от meccho
      Здравейте, 
      Искам да попитам нещо относно този медиа плеър Xiaomi MI TV Box S, 4K, Voice Control, Черен . Още не съм го закупил, но обмислям и затова, реших да ви попитам.
      https://www.emag.bg/media-pleyr-xiaomi-mi-tv-box-s-4k-voice-control-cheren-mitvboxs/pd/DPF9K1BBM/?X-Search-Id=2dfe5844cde9c2aaee5d&X-Product-Id=44210631&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
      Tой има HDMI-изход, USB, AV-изход(отляво) и един, който не мога да различа какъв е(отдясно). Мисля, че е за захранването.
      Въпросът ми е за този AV-изход, дали, чрез него може ли да се свърже Тв Бокса с кинескопичен телевизор(за по-новите ще си ползвам HDMI порта)? 
      Но наистина възможно ли е, или това е само и единствено един audio out изход, понеже кабелът е същият, 3.5 mm?
      Но ако все пак не е само audio out, какъв точно кабел ще е нужен, понеже като търсих AV Cable в google ми излязоха тези, има единия край 3.5, а от другия тези 3-те(червен, жълт и бял)  https://www.google.bg/search?q=av+cable&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjyvYvpp8HmAhXB26QKHXbRAdwQ_AUoAXoECA4QAw
      Но телевизорът, към който исках да го свържа има само SCART т.е. ще е нужно и това усройство, нали https://www.google.bg/search?biw=1366&bih=667&tbm=isch&sa=1&ei=Vjf7XaySJvSy8gLm4ab4AQ&q=rca+to+scart+adapter&oq=rca+to+sca&gs_l=img.3.1.0i19l2.6668.9810..11363...0.0..0.320.2198.1j11j1j1......0....1..gws-wiz-img.....0..0i67j0j0i30j0i8i30i19.2ZDQGFhutvE
      Може въпросът да е малко глупав, но не съм напълно наясно с тези неща, затова питам.
      П.П. Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...