Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Вчера си свалих GTA IV Episodes from Liberty City. Погледнах изискванията и ги покривам. Не знам какъв е проблема, но когато я пусна ми сече и то стабилно. Играе се, но никак не е приятно да сече толкова много. Не знам как да оправя графиката и нищо не разбирам, освен да сменя резолюцията на играта... Ето ги изискванията за играта:

RAM: 2.5 GB

Процесор: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

Свободно място: 18 GB

Видео карта: 512 МВ NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870

DIRECTX 9

____________________________________________________________________________________________________________________

Ето ги и мойте параметри:

RAM: 4 GB

Процесор: Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 3.06Ghz 3.1Ghz (2 CPUs)

DIRECTX 11

Видео карта: NVIDIA GeForce 9500 GT 

Ще се радвам и ще съм благодарен, ако ми помогнете. :) Весели празници!

Редактирано от Денис Стефанов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

capnemo    43981
    преди 1 минута, Денис Стефанов написа:

....

Процесор: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

...

Процесор: Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 3.06Ghz 3.1Ghz (2 CPUs)

...

ами аз виждам едно разминаване което не е във ваша полза. И това може да е причината

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кико    5206
    преди 17 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Не е само процесора и видео картата не покрива изискванията. 

Напротив, видеокартата дори е малко по-бърза от изисквуемата 8600, дори да предположим, че е 8600GT,  а не някоя орязана версия. С двуядрен процесор е добре да се намали до минимум далечината на видимост. Имам предвид тези настройки:

2015-12-26_170650.jpg

Естествено, трябва да се намали резолюцията, както и детайлите до минимум, а след това да се увеличава докато може. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    П.е.т.ъ.р    683
    преди 3 часа, Денис Стефанов написа:

512 МВ NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870

Зависи коя точно 9500 има автора защото ако е с ДДР2 памет  8600 и 3870 са по-бързи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    eXceLLen7    49

Аз имах подобна конфигурация (E5200, 4GB RAM, 9600GT). На Windows 7 насичаше много. Инсталирах на друг дял Windows XP и вървеше плавно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кико    5206
    преди 36 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Зависи коя точно 9500 има автора защото ако е с ДДР2 памет  8600 и 3870 са по-бързи.

Ами то същото важи и за разтегливото понятие "8600". Проблемът на тая игра е в процесора и ползвания пач. Умишлено не попитах за това, кой пач се ползва, защото след толкова време вече всичко би трябвало да се е канализирало. Просто да даде плъзгачите на минимум, както и всички останали детайли и да пробва. Да смъкне резолюцията на някаква минимална з амонитора му и след това ако има много кадри, да увеличава детайлите.  Много тестове съм и правил на тая игра и ти казвам, че проблемът е в процесора, не във видеокартата. Графичните изисквания са толкова минимални, че няма накъде повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Кико написа:

Напротив, видеокартата дори е малко по-бърза от изисквуемата 8600, дори да предположим, че е 8600GT,  а не някоя орязана версия. С двуядрен процесор е добре да се намали до минимум далечината на видимост. Имам предвид тези настройки:

2015-12-26_170650.jpg

Естествено, трябва да се намали резолюцията, както и детайлите до минимум, а след това да се увеличава докато може. 

Благодаря Ви много! Наистина много ми помогнахте, сега вече изобщо не сече, само на моменти! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.