Премини към съдържанието
Amarok

Поява на черен екран

Препоръчан отговор

Здравейте!
    Имам проблем с лаптопа ми.С Windows 7 съм.Когато го включа след като се зареди Windows се появява черен екран,но след 2-3 минути изчезва и си се появява "Работният плот".Последните няколко пъти като го включа се появява този черен екран за малко и след това лаптопа си върви добре без да съм забелязал проблеми.Имате ли идея какво мога да направя?
    Благодаря и поздрави!

Редактирано от Amarok (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е болка за умиране. Да не би да е попретоварен десктопът?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със следващите включвания забелязах,че само ми се е сторило,че са 2-3 минути.Измерих времето след "Добре дошли" и се оказа 8 минути,докато се появи работния плот.Наистина не е болка за умиране,но ми е много чудно какво може да причинява това забавяне...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиша в тази моя стара тема,за да я доведа до край макар и с незадоволително обяснение на разрешения проблем.
    Просто в един момент този черен екран,който се показваше за известно време спря да се показва изобщо и лаптопчето се включва нормално без да съм правил каквото и да било.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.