Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся драйвери за medion akoya p6622  изтеглям ги от няколко сайта но след инсталацията на драйверите като ми искат рестарт след логото на уиндоус експи екрана става черен но се чува звука за welcome и скайпа след като натисна Ф5 със Enable VGA моде ги премахвам и се оправя но не мога да го карам без драйвери явно тегля грешните драйвери ако може да ми помогнете ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите от производителя. Предполагам, че използваш тези.  Има вероятност да ти е повредена и видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    121212    17901
    преди 13 минути, Петър Чакъров написа:

Здравейте търся драйвери за medion akoya p6622  изтеглям ги от няколко сайта но след инсталацията на драйверите като ми искат рестарт след логото на уиндоус експи екрана става черен но се чува звука за welcome и скайпа след като натисна Ф5 със Enable VGA моде ги премахвам и се оправя но не мога да го карам без драйвери явно тегля грешните драйвери ако може да ми помогнете ще съм много благодарен

http://drp.su/drivers/notebooks/?v=Medion&m=P6622&id=20637&l=en

Дано това да ви свърши работа.Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26986

След като инсталираш драйвъра, преди да рестартираш, задай на ръка разделителнната способност на екрана на 1024х768 и тогава рестартирай. След рестарта вдигни на 1280х1024 ако се поддържа от монитора.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, ExaFlop написа:

След като инсталираш драйвъра, преди да рестартираш, задай на ръка разделителнната способност на екрана на 1024х768 и тогава рестартирай. След рестарта вдигни на 1280х1024 ако се поддържа от монитора.

Благодаря ще опитам и ще ви кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

проблемът беше че когато инсталирам драйвери на Geforce 310M екрана ставаше черен но чрез програмата drivermax ми качи драйвери пак на Geforce но друг модел и се оправи благодаря ви много че се отзовахте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.