Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро си купих този модел http://www.tracer.pl/en/product/steering-wheel-tracer-zonda-psps2ps3usb-5 , но от няколко дни имам проблем с педала за газ и той е: Когато натисна газта не дава плавно газ ами оборотите изхвърчат или се намаляват незнайно защо..... отворих кутията с педалите и там видях потенциометара на газта. Не ми се струваше да има нещо нередно в него, но го барнах малко и ОПА оправи се!!! и отново всичко работеше плавно до 30 минути , когато пак почна да прави проблеми. И сега да ви попитам как смятате, че мога да го оправя и да не създава такива проблеми или да си купя ново - същия размер, но метално?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Подмени потенциометъра с нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами за тези пари толкоз. Повредата е механична. Ако е в гаранция е хубаво да се възползваш от нея, но щом си го отварял могат да не я признаят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ами за тези пари толкоз. Повредата е механична. Ако е в гаранция е хубаво да се възползваш от нея, но щом си го отварял могат да не я признаят.

Смятам да последвам мнението на ExaFlop. Просто не ми се занимава с Технополис. Пък един потенциометър е левче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако знаеш какво да правиш добре, може да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си купувай от левче потенциометър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Истината май е в G27  и нагоре ;) Тия чекиджийски истории толкова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Кико написа:

Истината май е в G27  и нагоре ;) Тия чекиджийски истории толкова. 

разбира се, но е 600-700 лева :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 31 минути, Vladicheto написа:

разбира се, но е 600-700 лева :D

Мда, но на старо с гаранция има и за доста по-малко. Ще те изкарат повече. Моята логика е такава. Вземам или нещо, което ми върши работа или убивам номера с някой волан на старо за 20-30 лева. Имаше такива обяви преди време за волани, които стават да си начешиш крастата.  Иначе аз нямам волан, но вероятно ще си купя след година или две :) Вместо волан си взех механична клавиатура за 220 лева, че да издържа повече на напъните в завоите :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си взех един волан за 40 колкото да ми мине мерака. Първо трябва да си направя удобно местенце, чак след това хубав волан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В магазина, където отидох  ми казаха, че е замърсен и трябвало да го пръсна с контактен спрей. Пише B10K 200 на потенциометъра

http://prikachi.com/images.php?images/606/8542606h.jpg    и  http://prikachi.com/images.php?images/608/8542608F.jpg

Редактирано от Vladicheto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.