Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мишката на лаптопа ми стои само в левия ъгъл и когато я издърпам тя пак се прибира... Имам документи, които искам да запазя, но трябва да рестартирам и всичко се губи. Може ли ако знаете някаква комбинация за да я оправя или нещо друго ? П.С. Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ined    3561

Документи за коя програма, за word сейфа е ctrl-S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    NIKISHARK    8667

Щом сте с лаптоп,защо не изключите  вградената и да свържете външна "мишка". Най-вероятно се е омазал драйвъра на тъчпад-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятни причини за твоя проблем:

1. Проблемен драйвер за тъчпада. По принцип винаги оставям този, който си инсталира Windows. Пробвай да го деинсталираш и инсталираш отново.

2. Повреден тъчпад. Сменя се с нов или се изключва и не се използва. 

3. Неконтактуваш или повреден кабел между тъчпада и дъното. Лаптопа трябва да се отвори и да се провери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от ivanovr
        Описание на леновото :
        Процесор: Intel Core i3-3110M /2.40Ghz
        RAM Памет: 8GB
        Видео Карта: ATI Mobility Radeon HD8750M 2гб-ДДР3
        Твърд диск: 1000GB + 8GB SSHD
        Размер Дисплей: 15.6' (1366 x 768 Pixels)
        Цвят: Черен
        производител: Lenovo

CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor (2.40 GHz, 3M Cache) 
        Процесор: Intel Core i3 
        Graphics: AMD MOBILITY™ Radeon™ HD 8570M 2GB-DDR3 
        Видео: AMD Radeon 
        Памет: 4096 
        Твърд диск: 1TB+8GB SSHD 
        Размер на екрана: 15.6'' LED-backlit HD (1366 x 768 resolution) 
        Memory Type: DDR III 1600 
        Optical: DVD±RW 
        LAN: 10/100 
        WiFi: 802.11b/g/n
        Integrated Bluetooth®: Yes 
        USB 2.0: 1 
        USB 3.0: 2 
        RJ-45 (LAN): Yes 
        VGA port: Yes 
        HDMI: Yes 
        Card Reader: 2-in-1 
        Battery: 6-cell 
        Integrated camera: 720p HD webcam
        Въпросът ми е дали мога да го подобря защото много забива,лагва,засича.Хора моля дайте линкове за видео карта която ще ми свърши работа на  лаптопа ми просто който разбира на ми пише и да ми каже кое мога да подобря по лаптопа . Искам по тежките игри да ми тръгват спокойно без да засичат и моля помогнете !!!!!!!! примери GTA 5 ASASSEN CREED PUGB  по големите игри който си заслужават . много ще съм ви благодарен !!!!!!!!!!

• от Vellk0 Pagurev
        От много време търси българската версия на necazuri si suparari na costi i alina ,но никъде немога да я намеря ако знаете песента моля кажете!!
      • от ilianakurteva
        Здравейте!
        Преди няколко дни свързах телефона си към Wi-Fi вкъщи и телефонът ми изведнъж се включи в recovery mode незнайно как. Имам само тези опции,които виждате на снимката.Дадох factory reset и след това Reboot,но телефонът се връща на това recovery меню. Моля ви за помощ.Опитах да кача custom Rom и отново не се получи.Благодаря ви предварително!

• от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.