Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

my Config is:
    Athlon II x3 450 3.2ghz (Rana)
    8gb ddr3 1600mhz RAM
    m4n68t-m v2 - motherboard PCI-e 1x16
    and 420 Wat PSU

Мога ли да я използвам Gigabyte hd 7870 2gb gddr5 или r9 270x

Редактирано от Ivailo Indzhov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами и двете изискват минимум 500 вата захранване.при по-точен модел на твоето колегите ще уточнят възможността за стабилност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

500W не изискват (и двете са под 200W) но захранването е желателно да има 300W а това китайче едва ли има и 20А.

На самото захранване има лепенка на която е оказано колко ампера е на 12V линия.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 27 минути, Ivailo Indzhov написа:

намерих си ето това захранване ще стане ли??
    http://www.pazaruvaj.com/zahranvawi-blokove-c3158/cooler-master/elite-power-plus-600w-rs600-acab-m2-p144858360/

Ще стане, но е стара платформа на CWT и за тези пари не си заслужава. Ако ще даваш 90 левчета по-добре това - VS450, а за още 8,28 отгоре това - DA500-M(доста разпространена по-добра платформа). 

П.П. Имай в предвид, че избраните от теб карти ще са с ограничена производителност заради процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтриха ми темата която бях направил (без основание) но да спомена пак, имам 3 захранмания излишни. Пиши на лично, мога да ти дам някое от тях на тънка празнична цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам колко искат картите, но някои казват, че 280Х под товар била под 300 вата, но ми се е случвало да ми се рестартира компютъра, докато играя CS:GO с моята 7970...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от Димитър Кунчев
        Привет, форум.
        От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
        Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
        Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
        Моля за помощ.
      • от O.o o.O
        Здравейте, бих искал да ми препоръчате оптималното захранване с GOLD сертификат за следната конфигурация до към 200лв +- някой лев.  
      • от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от Nikolai Kotsev
        Здравейте банда.Тъй като съм абсолютно нежев в тази тема ще питам вас.
        Днес смених стария телевизор с нов http://www.samsung.com/uk/tvs/uhd-ku6000/UE40KU6000KXXU/ и нещо не мога да го накарам да се свърже с PC-то ми.Свързал съм го директно към видеокартата с HDMI кабела и не се появява.Приятел ми каза само че трябвало да включа HDMI кабела и щел да тръгне ама .... уви не тръгва.Изгледах сума ти щуротии в нета и нищо не става.Не мога да накарам компа ми да го намери като втори монитор.Компа ми е с PALIT GTX750TI Dual OS видеокарта с последната версия на драйвери.Дайте някаква идея как да го накарам да тръгне
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.