Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Ще си вземам телевизор, като имам ограничен бюджет от 230 лв. Гледах навсякъде и мисля, че този ТЕЛЕВИЗОР е добре като съотношение ЦЕНА:КАЧЕСТВО за тези пари, а и плюс това е намален.
Вие как мислите, добър ли е телевизора? Ако имате някакви други предложение, давайте ги.
Изискванията са да е 1920 x 1080, Full HD, да има място USB port(ще се гледат филми на него от флашка) и да е поне 22".

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислим, че е боклук. Затова е и "намален".

И е глупаво да си вземеш подобен "куча марка" от чуждестранен онлайн магазин, печално известен с проблемите, които създава, когато нещата опрат до рекламации и сервизи. 

И после ще ревеш по форумите, ама без полза ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, RudeBoy написа:

Мислим, че е боклук. Затова е и "намален".

И е глупаво да си вземеш подобен "куча марка" от чуждестранен онлайн магазин, печално известен с проблемите, които създава, когато нещата опрат до рекламации и сервизи. 

И после ще ревеш по форумите, ама без полза ...

Оня ден поръчах два протектора за пренапрежение Соно от тях.

Получих ги директно от Соно Пловдив, но запечатани с тиксо на Емаг.....

Гаранцията е към Соно, касовата бележка и тя. Вероятно сайта е само посредник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, П.е.т.ъ.р написа:

На продуктите си пише дали ги предлагат те, или представят някоя фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, TronDron написа:

Здравейте!
Ще си вземам телевизор, като имам ограничен бюджет от 230 лв. Гледах навсякъде и мисля, че този ТЕЛЕВИЗОР е добре като съотношение ЦЕНА:КАЧЕСТВО за тези пари, а и плюс това е намален.
Вие как мислите, добър ли е телевизора? Ако имате някакви други предложение, давайте ги.
Изискванията са да е 1920 x 1080, Full HD, да има място USB port(ще се гледат филми на него от флашка) и да е поне 22".

Благодаря предварително!

Добър вечер! За този бюджет и изискванията,които сте дали НИЩО,дори и прилично не може да намерите.Само това мога да споделя.Лека вечер и успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, П.е.т.ъ.р написа:

Соно е българска фирма от Пловдив и е производител на тези защити, така че не виждам емаг какъв посредник може да бъде...

ПП. Мда , малко четох диагонално, действително ЕМАГ си е посредник по принцип, те нищо не произвеждат :)

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от Ndishev
      Здравейте имам следния проблем с посочения в заглавието телевизор. 
      Телевизора е закупен преди 4г и е ползван 2. От 2г стои в кашон докато не ми потрябва. 
      Докато чаках да дойдат за инсталация на цифрова телевизия си включих аналогова с коксиалн кабел. Дойде един съсед и каза, че телевизора има вграден цифров тунер и може по коксиалния да се пусне цифрова. Разбира се аз се съгласих. 
      Та по време на настройките заби и той го изключи от контакта. При включване отново телевизора сам се включи, светна зеления индикатор но дава черен екран. 
      Стоя дълго време изключен и също така включен но не реагира. 
      Не намерих в нета никакво рвшение, четох за подобен случай който телевизора бил в режим на търсене на канали. Пробвах с комбинациите които намерих за връщане на заводски настройки, но просто не реагира. 
      Дали случайно някой знае как да се върнат заводските настройки или нещо да се направи. Все пак ако не е сериозен проблем да спестя разходите по техник. 
      Мерси предварително. 

• от Svetlio88
      Възнамерявам да си закупя някава защита против токови удари за телевизора (LCD Smart) и се колебая между това дали да закупя UPS устройство или т.нар. surge protector. Първият вариант (UPS) е доста по-скъп, но би ми осигурил захранване, в случай че угасне тока докато се обновява фърмуера на ТВ-то. Принципно трябва да съм голям карък, за да се случи това, но не е невъзможно. Ако ще купувам UPS, вероятно ще е този, който е с два изх. куплунга тип "шуко".  Доколкото четох Offline UPS няма да ми свърши работа като защита, а покупка на Оnline такъв ще е безумие, заради цените им. Затова ще е line-interactive.
      Вторият вариант е да спестя едни 80-100 лв. и да си купа т.нар. surge protector или някакъв разклонител със защита. По-скоро бих избрал това , защото е доказана марка и е малко - няма кабел или куп ненужни гнезда - контакта ми е точно зад телевизора. Със сигурност няма да ми осигури захранване в случай, че угасне тока, но дали няма да е по-сигурна защита?
      Как смятате, има ли смисъл покупка на сравнително евтин UPS (тип Line-interactive) за телевизор или е ненужно? Кое би осигурило по-сигурна защита - евтин line-interactive UPS или surge protector?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.