Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

TronDron    67

Здравейте!
    Ще си вземам телевизор, като имам ограничен бюджет от 230 лв. Гледах навсякъде и мисля, че този ТЕЛЕВИЗОР е добре като съотношение ЦЕНА:КАЧЕСТВО за тези пари, а и плюс това е намален.
    Вие как мислите, добър ли е телевизора? Ако имате някакви други предложение, давайте ги.
    Изискванията са да е 1920 x 1080, Full HD, да има място USB port(ще се гледат филми на него от флашка) и да е поне 22".

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

RudeBoy    9559

Мислим, че е боклук. Затова е и "намален".

И е глупаво да си вземеш подобен "куча марка" от чуждестранен онлайн магазин, печално известен с проблемите, които създава, когато нещата опрат до рекламации и сервизи. 

И после ще ревеш по форумите, ама без полза ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    П.е.т.ъ.р    683
    преди 42 минути, RudeBoy написа:

Мислим, че е боклук. Затова е и "намален".

И е глупаво да си вземеш подобен "куча марка" от чуждестранен онлайн магазин, печално известен с проблемите, които създава, когато нещата опрат до рекламации и сервизи. 

И после ще ревеш по форумите, ама без полза ...

Оня ден поръчах два протектора за пренапрежение Соно от тях.

Получих ги директно от Соно Пловдив, но запечатани с тиксо на Емаг.....

Гаранцията е към Соно, касовата бележка и тя. Вероятно сайта е само посредник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505
    преди 7 минути, П.е.т.ъ.р написа:

На продуктите си пише дали ги предлагат те, или представят някоя фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    121212    17780
    преди 1 час, TronDron написа:

Здравейте!
    Ще си вземам телевизор, като имам ограничен бюджет от 230 лв. Гледах навсякъде и мисля, че този ТЕЛЕВИЗОР е добре като съотношение ЦЕНА:КАЧЕСТВО за тези пари, а и плюс това е намален.
    Вие как мислите, добър ли е телевизора? Ако имате някакви други предложение, давайте ги.
    Изискванията са да е 1920 x 1080, Full HD, да има място USB port(ще се гледат филми на него от флашка) и да е поне 22".

Благодаря предварително!

Добър вечер! За този бюджет и изискванията,които сте дали НИЩО,дори и прилично не може да намерите.Само това мога да споделя.Лека вечер и успех!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lupis    714
    Току що, П.е.т.ъ.р написа:

Соно е българска фирма от Пловдив и е производител на тези защити, така че не виждам емаг какъв посредник може да бъде...

ПП. Мда , малко четох диагонално, действително ЕМАГ си е посредник по принцип, те нищо не произвеждат :)

Редактирано от lupis (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от achkoto
        Здравейте,
        Знам че в нета въпросът е задаван страшно много пъти но явно нещо изпускам, защото отговорите на моя въпрос са основно или не става или обнови си драйверите. Драйверите ги обнових, а да не става?!? Е как става?
        Проблемът е че искам да използвам лаптопът си, който има ХДМИ да пуска филми на телевизор, но от лаптопа излизат само 2 аудио канала. Като отворя Sound devices ми показва телевизорът Sony, който може да бъде конфигуриран само като стерео и още 2 хдми аут устройства, които показва като несвързани. Телевизорът ми има оптичен изход, който свързвам към стар ресийвър и когата пусна филм от флашка, закачена за телевизора, получавам 5.1 сигнал в ресийвъра и всичко е 6. Обаче ми се иска да гледам директно от лаптопа, а не от флашки. Като пускам от лаптопа получавам само стерео сигнал в ресийвъра.
        Гледах из нета и реших, че телевизорът не позволява да му вкараш повече от 2 канала звук по хдми. Щото нали си има само 2 говорителчета в него. И е направен да свържеш първо хдми ресийвър към лаптопа и от ресийвъра още една връзка към телевизора. Т.е. целия сигнал минава първо през ресийвъра. Понеже нямам хдми ресийвър си закупих едно устройство което разделя сигнала на хдми и оптичен. Т.е. има един hdmi in, hdmi out и optical out за ресийвъра. Проблемът с това устройство, че не ми изкара никакъв сигнал по оптиката. Червената светлина я има, но ресийвърът не получава сигнал. Може устройството да е скапано или аз въобще да не съм на прав път...

Видеото на лаптопа е интел ХД3000, но закачах и за настолния и работата е същата. Единствено показва повече несвързани hdmi out устройства в sound devices ама картата на настолния има 2 хдми-а.
      • от Bat_Koki
        Здравейте на всички.Имам проблем с телевизор Sony Bravia модел KD-49X8309C.Телевизора е с операционна система андроид, но не съм сигурен за кой точно.Проблема е, че постоянно ми изписва "за съжаление DirectSetting спря" и каквото и да му пусна постоянно спира.Клиповете в нета насичат,немога да си пусна филм през флашка всичко спира.Може ли някой да помогне.Благодаря Ви.
      • от peekmemf
        Здравейте, ще си купувам телевизор в близките дни и бих искал да ви помоля за съвет. Бюджетът ми е 700 лева.За сега съм си харесал тези двата и бих искал да ми кажете каква е разликата освен в големината на екрана и кой според вас е по-добър. Eто го единия https://ele.bg/tvs-samsung-5102-UE40K5102AKXBT , а ето го и другия http://www.emag.bg/televizor-led-star-light-50-127-sm-full-hd-50dm5000/pd/DW5V12BBM/ Може да предлагате и други телевизори, но до 700 лева, защото толкова ми е бюджета. Благодапя предварително!
      • от b3s7ch0
        Здравейте,
        накратко ситуацията ми е следната. Искам да си взема нов телевизор и разполагам с едно единствено място, на което да го поставя, тъй като не живея в собствен апарамент и дупченето на стените за закачване на телевизора ми е забранено. Мястото, на което трябва да го поставя е шкаф, който е с широчина точно 73,6см. , а телевизорът, който съм харесал е 73.5 см http://www.plesio.bg/televizori-c-69980053/turbo-x-led-tv-txv-3240fh-32-full-hd-p-317060.html. От тук възниква въпросът, вредно ли е за самия телевизор, ако от двете страни има някакъв допир със стените на шкафа? Става въпрос единствено за двете страни, отзад има предостатъчно място, поне 20-30 см. Аз ще се опитам да оставя поне някакво минимално разстояние, но в тоя 1 мм разлика, който се получава, не знам до колко ще мога.
      • от ajibas
        Значи купих универсално дистанционно Diva RC-112E за телевиора ми,стар Самсунг защото кучето дъвчеше дистанционното и сега не може да се изключва ТВ-то от него.Та за това си казах взимам най-евтиното универсално дистанционно за да може ако го издъвче и него поне да не съм дал 25-35 лв. за някъкво гъзарско дистанционно Philips а взех някъкъв див китаец "Diva"!Та следвам аз стъпките за настройване на дистанционното,свети лапичката на дистанционното,свети и диода на телевизора като натискам Diva-та обаче дотам ,не прави това което натискам само отчита че си натискам!Някъкви идеи как да го докарам и да прави това което искам!?Инструкциите са за 4 вида свързване,ама аз си мисля че вече е свързано щом комуникира с ТВ-то и свети диода на телевизора като цъкам това тъпо дистанционно!Батериите са му чисто нови Дюрасели струващи колкото половината дистанционно ама пак не ще!В три от четирите вида свързване пише да настроя телевизора да бъде контролиран ей това ако знам как да стане!?Цитирам от книжката дословно "Manually turn on the appliance to be controlled..."
        Само отзаде на дистанционното има едно друго упътване според което трябва да натисна устройството което искам да управлявам демек тв,двд и тн. Та натискам ТВ VOL+ И CH+ въвеждам кода от книжката за Самсунг 003 и дистанционното комуникира с телевизора защото както казах свети и телевизора като го натискам това дистанционно ама не прави каквото се натиска,само отразява че се натиска нещо!
        Някой да е настройвал такъв боклук и да има спомен как става магията ,че сега всеки път трябва да ставам да го спирам от копчето или да го настройвам да заспива!?
        Ще приложа и инструкциите дано някой ги разбере по-добре от мен и разбере къде бъркам!

П.С. :Оправих се момчета,ако някой има същото дистанционно и същия проблем да ми пише ще му спестя мъката,админа може да заключи темата!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.