Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем във самата стрелба в цс-са! Когато вляза в някой сървър най-често в respawn ми се появява проблема. В началото всичко си е нормално първите 5 10 минути но след това стрелям и все едно минава през тях без да им взимам xp. Разбрах за проблема когато влязох в сървър който показва колко xp взимаш и когато 2 пълнителя изстрелях в играч който е afk разбрах че нещо не е наред! Преди да стане проблема, за 1 2 секунди ми засича и след това не мога да стрелям! Играя от 4 години и до сега не ми се е случвал такъв проблем.Търсих в нета за подобен проблем но не намерих нищо,ако може някой да ми помогне.Мерси предварително! 

Демо ако ще помогне ще направя едно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

VipKokata    1808

Направи клип да видим как стреляш.

А и cs ако е пиратски е нормално да имаш проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    XxeoN    47

Няма и да намериш.Аз за взимане на xp още не съм чувал.Става на въпрос за hp.До сега такъв проблем не съм срещал,пробвай със преинсталация,ако не се оправи ще го мислим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 49 минути, Nikolay Nenchev Yordanov написа:

Ако ми кажеш как да кача клип до 3 мб :D , пичове знам как звучи да стреляш и да не взима хп  ама и на мен ми е странно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.