Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 
търся лаптоп с екран, който да става и за обработка на снимки т.е да има добро покритие на sRGB пространството и точност на цветовете, доколкото е възможно за лаптоп. Бюджетът е до 1500лв. От моето проучване се отличиха матриците на Toshiba L50-B и L-50 C(Full HD, IPS, glossy) в този ценови клас. Останалите характеристики могат да останат на по- заден план, но все пак да е с външна видео карта и i5 или i7.RAM и SSD се надграждат лесно по- нататък. Имате ли някакви предложения или мнения относно сегашното положение с лаптопите на toshiba(проблеми с охлаждането?)? 

П.С Знам, че настолен вариант и външен монитор са най- добре, но мобилността не го позволява.

Редактирано от alex159 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Martin Mirazchiyski
      Здравейте!
      Ползвам лаптопа си повече от 5 години и с течение на времето от честото отваряне и затваряне екрана се клати при леко подбутване или местене на лаптопа. Имате ли идея дали държачите или скобите (не знам как се наричат), които държат екрана към основното тяло на преносимия компютър могат да се притегнат, така че екрана да не се клати?
      Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• от kosio96
      Съмнявам се,че някой ще може да помогне,но нека опитам.Днес докато не съм бил вкъщи някой е разцъкал дистанционното и сега не мога да накарам климатика да влезе в режим на отопление.
      Дистанционното е модел WH-D5B.Намерих превод в интернет,но копчето за сменяне на режима не прави нищо (екранчето само премигва).В момента на екранчето има 2 японски символа,които в превода ги няма и нямам идея какво означават.Ако ще ви помогне ще ги снимам и кача.В момента лявата стрелка на екрана сочи към режим автоматичен,след нея са 2-та символа,няма изписани градуси,а дясната страна сочи също към режим автоматичен,само че отдясно.Доколкото разбирам левия автоматичен режим е дали да духа топло или студено,а десния автоматичен режим е за силата на вентилатора.
      До сега съм ползвал само копчетата на първите 3 реда и във такава ситуация да не може да смени режима от студено на топло не съм попадал.Да отбележа,че от време на време духа студено или топло,но на екрана не се променя нищо.
    • от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.