Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 
    търся лаптоп с екран, който да става и за обработка на снимки т.е да има добро покритие на sRGB пространството и точност на цветовете, доколкото е възможно за лаптоп. Бюджетът е до 1500лв. От моето проучване се отличиха матриците на Toshiba L50-B и L-50 C(Full HD, IPS, glossy) в този ценови клас. Останалите характеристики могат да останат на по- заден план, но все пак да е с външна видео карта и i5 или i7.RAM и SSD се надграждат лесно по- нататък. Имате ли някакви предложения или мнения относно сегашното положение с лаптопите на toshiba(проблеми с охлаждането?)? 

П.С Знам, че настолен вариант и външен монитор са най- добре, но мобилността не го позволява.

Редактирано от alex159 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ivoet
        Здравейте!
        Понеже 500гб вече за нищо не стигат, съм решил да взема нещо по-голямо.
        С бюджет 200лв засега съм се спрял на 2 модела - Toshiba P300 3.5" 3TB 64MB 7200rpm SATA 3 HDWD130EZSTA и Seagate BarraCuda 3.5" 3TB 64MB 7200rpm SATA 3 ST3000DM008. 
        Освен за игри, на него ще се складират и стотиците гигабайти raw файлове от фотоапарата, поради което се надявам да е сравнително надежден. Операционната система е на SSD. 
        Ако има други предложения в границата до 200 лв ще се радвам да ги чуя.

Благодаря предварително!
      • от ngdt
        Здравейте.
        Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет Вчера си смених компа когато пристигна в офис на Еконт имах опция тест и преглед и както си му е реда тествах гледах дали е същото процесора видеокартата рама харддиска и така всичко си беше ток и жица Беше с прясно инсталиран Windows 7 Ultimate 64bit ... 1вото нещо което направих след като се прибрах и го свързах с кабелите захранващ,за интернет,мишка,клавиатура и всичко останало е изтеглих League of Legends и я пуснах да се инсталира всичко си беше отлично държеше си стабилно 70-80фпс на максимални нстройки но малко задълбочих темата ... Вечерта си изтеглих и инсталирах CS 1.6 Warzone и ето ти проблем когато зареди играта ми дава черен екран Когато местя с мишката нагоре надолу се чува тракането из менюто затварям играта през Task Manager и всеки път едно и също пробвах с друга версия на играта но пак същия проблем Четах из разни форуми пробвах с този вариант влиза се в "regedit" =>Отиваш в HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\cstrike и триеш папката Setting => Пусни играта и си оправи настройките.Пробвах с това но без ефект пак същия черен екран Някой ако има малко познание и има някво решение за поправка на проблема нека драсне някой друг ред Видеокартата е HD 4670 1GB PCI 128bit Процесора е Intel Xeon E5420 Рам памет 4GB HDD 250GB
      • от samuil.
        Здравейте, притежавам лаптоп Lenovo Legion Y520 и имам конкретен въпрос, възможно ли е да се смени матрицата на екрана с друга? В момента е с модел LG Philips LP156WF6-SPK3 (30 пинов.) Тъй като често се налага да се занимавам с фотообработка се нуждая от IPS екран с по-добро покритие на sRGB. Когато не съм вкъщи няма как да използвам външен монитор. Разбира се, избързах с покупката на лаптопа подмамен и от ниската цена, за това ви моля за съвет. Ясно, че ще кихна едно 150+ лева за нова матрица, но се надявам да си струва. Спрял съм се на тази LG LP156WF6-SPB5 в тестове на  ASUS GL552VW ѝ дават 91% sRGB. 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.