Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да Ви представя едно ново приложение за споделени пътувания, което стартирахме последните дни -  Пътувко. 

Какво прави?

Позволява на потребителите да търсят/предлагат превоз между локации в България.

Как работи?

Изисква само логин с фейсбук, като взима само най-базовите Ви данни. Можете да публикувате обяви и да се свързвате с потребители.

Какъв проблем решава?

До момента пътуванията между отделни градове се организират много често през фейсбук групи. Целта на приложението е да структурира обявите в удобен вид за ползване и да добави множество допълнителни функционалности с времето. Пътувко не е подобно на Uber приложение, също така и не цели да бъде, макар да има планове да се развие приложението и за градски условия(превози в рамките на един град). Уговорките за превози стават изцяло между потребителите, като разработчиците на приложението нямат никакво участие в процеса. 

Колко струва?

Безплатно е, такова и ще си остане. 

Ще се радвам да получа мненията на тези от Вас, на които им е интересно да отделят време и да го тестват. Това е само първата версия с най-базовата функционалност и тепърва ще се надгражда.

Ето и линк:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.patuvko

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

pocko01    0

Поздрави за проекта. Бих се радвал да го тествам, но не бих му разрешил достъп до фейсбука си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, pocko01 написа:

Поздрави за проекта. Бих се радвал да го тествам, но не бих му разрешил достъп до фейсбука си.

Привет,

Приложението се нуждае абсолютния минимум данни, които са видими публично - имена и профилна снимка. Самите данни не се ползват за нищо друго освен за оторизация. При достатъчно интерес ще се добавят и други опции за логин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, пробвах го и имам предложения:

Място за доп. инфо - да мога да пиша, колко места търся, че съм с багаж или куче, времеви диапазон и т.н.

Не мога да редактирам обявите си, ако нещо се е променило или ако направя грешка трябва да е трия и пусна на ново.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.