Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, драги съфорумници. Нуждая се от съвет при избора на телефон от няколко модела такива, защото дори след обстойно преглеждане на характеристики и разцъкването на някои от тях в магазина не мога да реша сама. Ученичка съм, сигурно който види това ще попита "Какво прави това дете тук?", но тъй като родителите ми въобще не разбират от технологии (не че аз разбирам) ми се налага. Те гледат да е колкото се може по-евтино, а аз искам да е качествено. Съучениците ми са на принципа колкото се може по-скъпо и да е марка apple или samsung. Бюджетът първоначално беше 180-200 лева, но след много мъки и разговори майка ми се убеди, че е по-добре да е 300 лева и да издържи по-дълго, отколкото да е 185 като сегашния и да не мога дори да се обаждам още първия месец. Ето ги и изборите ми :

Lg Spirit

Lg Magna

Lg L Bello

Отваря ми се вариант и за Samsung galaxy grand prime, тъй като е намален на 300 лв. Предпочитам 4.7 инча пред 5, защото ръцете ми са малки, но ако другите телефони са по-добри ще избера тях. Телефонът ще се ползва за снимки, браузване, чат, за игрите ползвам компютър, най-много да изтегля някоя лека но няма да се случи според мен. Важното за мен е на първо място да не лагва прекалено много, да има добра предна камера (но това не е от най-голяма важност) и да има що годе издръжлива батерия. Lg L bello ми се вижда дебел и тежък, някак си не ме привлича с външния си вид. Самсунга ми идва леко тежък и грамаден, а пък за спирит и магна четох, че лагват. Наистина най-много ме привличат тези два модела, но ако информацията която съм чела е вярна предпочитам друг модел. Ще помоля само да се придържате към тези четири модела, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този модел го ползва мой приятел,малко е над бюджета ти,но наистина е много добър телефон и няма да сбъркаш ако си вземеш такъв. :) И аз съм ученик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

LG magna, преди коледа го взехме на приятелката ми.За 320 лева, ще го намериш по техномаркетите. Камерите са добри, а и  батерията също. За тези пари по-добро не знам, освен някое леново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

LG Spirit мисля че ще ти свърши работа !!! Абе просто отиди в Технополис или Техномаркет виж кой от двата LG Magna или LG Spirit  ще ти хареса повече на външен вид и като телефон и взимай 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.