Премини към съдържанието
didoka01

Програма за записване на gameplay - XBOX ONE

Препоръчан отговор

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кирил Тодоров
      Здравейте,
      Някой може ли да ми препоръча Playstation зала в София? 
      Играта сам в нас започна да ме отегчава и търся малко по-социално място където мога да играя с други хора.
      Мерси предварително за отговора.

• от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. От доста време се чудя дали да направя такава тема тук, защото не знам дали вече се ползеа този сайт/форум много и също така не знам дали няма да ми отговорите едно и също както отговарят другите от youtube. Ето я и моята история. Имам youtube канал. Уж за игри създаден, преди 2 години. Абе те и те едни игри.. Снимам по-често от телефон, понеже съм беден и не мога да си купя компютър.. Но както и да е.. Та проблема ми е, че за 2 години и горница съм събрал само 270 абоната. Не знам в мен ли е проблема, че нямам пари да си купя компютър да снимам на по-готини игри, в това, че не е лесно да се едитват видеа от телефон, от гласа пък ли ми е, от това, че съм на 15 ли е.. Не знам от какво е.. Честно казано, аз започнах да се занимавам ,,малко по-сериозно'' с канала си в средата към края на 2016 година.. Да, правилно чухте 270 абоната.. Знам, че е малко, но каквото и да правя нещат да растат тия абонати... Ето линк за канала ми: https://www.youtube.com/channel/UCpjEv8zze9cEgJkAhjhhxJg?app=desktop&persist_app=1&noapp=1 Каквото и да правя, не ще и не ще.. Кажете ми какво да направя.. Помогнете ми.. Също така, бихте ли ми казали някакви сайтове с които мога да се свържа за sponsorship/partnership става английски, но и български да е, още по-добре.. Та малко също ще променя темата.. Видях 1 лаптоп lenovo y50-70 за 850 лева.. Втора употреба е.. Но какво да правя, все пак не съм син на рокфелер и да... Та хареса ми, рам 16GB DDR3 1TB SSHS gtx 860m 4gb intel i7-4710HQ 4 ядрен 8 нишков или 4 физически и 8 логически ядра.. Проблемът е, че нали е втора употреба, а ми се струва, че обявата няма да издържи още 2-3 макс 4 месеца.. А не знам къде да намеря същия за 850, че ако го намеря и за по-малко още по-добре, но надали.. Та това са ми проблемите.. С ютуб канала и с лаптопа.. Надявам се да ме разберете.. 
    • от jvv
      Здравейте , 
      това е каналът ми в ютуб - https://www.youtube.com/channel/UCUGvSArzuzcsU8MQ81g_4qA
      Знам че не е нищо особено , но искам да го развия . Попринцип канала е за геимплей и нещо като влогове . 
      Немога да си измисля оригинално име , писах се с моето и добавих бг , но не мисля че така повече хора ще дойдат в канала ми , мислех за GalaxyGirlBg , но не ми харесва много , искам нещо оригинално , но нищо не мога да измисля , ако предложите нещо ще съм ви много благодарна .  
      Ако може и да ми кажете програма  за снимане на телефон ще съм ви още по благодарна , защото търсих , намерих , но не ми тръгват на телефона / az screen recorder и adv screen recorder / . 
      Благодаря предварително . 
    • от Venci Velikov
      Здравейте извинявам се ако съм сгрешил раздела опитах се да намеря "магазинче" но не открих.

Та имам platstation 4 ultimate player edition 1TB от около 3 месеца но не ми допада много на стилът ....страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се   

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .
    • от didoka01
      Добър вечер, реших да си купя Xbox One и към комплекта който съм си харесал има FIFA 16. Към пакета имам 14 дни безплатен Xbox LIve. Тъка.., въпроса ми е след като изтече безплатния Xbox LIve ще мога ли да си играя FIFA-та или ще трябва да плащам, чувал съм че платформата на EA и Xbox няма нищо общо и можеш да играеш свободно? 2-ри въпрос - за тези 14 дена, ако си изтегля игра след това ще мога ли да я играя или трябва да си платя абонамент? 3-ти въпрос - достъпа до EA Access е за 1 месец, след това дали ще мога да играя някоя игра без да я купувам? 4-ти въпрос - може ли малко да ми разясните какво е Xbox Live? 5-ти въпрос, ако си купя други игри на диска ще има качен код или играта ще я инсталирам оттам? 6-ти въпрос - за GTA V ще ми трябва ли Xbox Live? Благодаря за отделеното време! Извинявам се, ако съм объркал раздела!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.