Премини към съдържанието
didoka01

Програма за записване на gameplay - XBOX ONE

Препоръчан отговор

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от jvv
        Здравейте , 
        това е каналът ми в ютуб - https://www.youtube.com/channel/UCUGvSArzuzcsU8MQ81g_4qA
        Знам че не е нищо особено , но искам да го развия . Попринцип канала е за геимплей и нещо като влогове . 
        Немога да си измисля оригинално име , писах се с моето и добавих бг , но не мисля че така повече хора ще дойдат в канала ми , мислех за GalaxyGirlBg , но не ми харесва много , искам нещо оригинално , но нищо не мога да измисля , ако предложите нещо ще съм ви много благодарна .  
        Ако може и да ми кажете програма  за снимане на телефон ще съм ви още по благодарна , защото търсих , намерих , но не ми тръгват на телефона / az screen recorder и adv screen recorder / . 
        Благодаря предварително . 
      • от Venci Velikov
        Здравейте извинявам се ако съм сгрешил раздела опитах се да намеря "магазинче" но не открих.

Та имам platstation 4 ultimate player edition 1TB от около 3 месеца но не ми допада много на стилът ....страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се   

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .
      • от didoka01
        Добър вечер, реших да си купя Xbox One и към комплекта който съм си харесал има FIFA 16. Към пакета имам 14 дни безплатен Xbox LIve. Тъка.., въпроса ми е след като изтече безплатния Xbox LIve ще мога ли да си играя FIFA-та или ще трябва да плащам, чувал съм че платформата на EA и Xbox няма нищо общо и можеш да играеш свободно? 2-ри въпрос - за тези 14 дена, ако си изтегля игра след това ще мога ли да я играя или трябва да си платя абонамент? 3-ти въпрос - достъпа до EA Access е за 1 месец, след това дали ще мога да играя някоя игра без да я купувам? 4-ти въпрос - може ли малко да ми разясните какво е Xbox Live? 5-ти въпрос, ако си купя други игри на диска ще има качен код или играта ще я инсталирам оттам? 6-ти въпрос - за GTA V ще ми трябва ли Xbox Live? Благодаря за отделеното време! Извинявам се, ако съм объркал раздела!
      • от didoka01
        Добър вечер, реших да си купя Xbox One и към комплекта който съм си харесал има FIFA 16. Към пакета имам 14 дни безплатен Xbox LIve. Тъка.., въпроса ми е след като изтече безплатния Xbox LIve ще мога ли да си играя FIFA-та или ще трябва да плащам, чувал съм че платформата на EA и Xbox няма нищо общо и можеш да играеш свободно? 2-ри въпрос - за тези 14 дена, ако си изтегля игра след това ще мога ли да я играя или трябва да си платя абонамент? 3-ти въпрос - достъпа до EA Access е за 1 месец, след това дали ще мога да играя някоя игра без да я купувам? 4-ти въпрос - може ли малко да ми разясните какво е Xbox Live? 5-ти въпрос, ако си купя други игри на диска ще има качен код или играта ще я инсталирам оттам? 6-ти въпрос - за GTA V ще ми трябва ли Xbox Live? Благодаря за отделеното време! Извинявам се, ако съм объркал раздела!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.