Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ivo Mirev    0

Използвам Viber на таблет Самсунг галакси. Преди няколко дни вайбър спря да работи-това се изписваше когато се опитвах да го включа. Деинсталирах и пак го изтеглих, но се появи проблем с номера - като го изписвах получавах съобщение за грешка, след можи би 30 опита прие номера и сега чакам кода за да активирам Вайбър. Може ли някой да ме посъветва какво да направя за да получа кода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

youandi    52
    на 28.12.2015 г. at 20:28, Ivo Mirev написа:

Използвам Viber на таблет Самсунг галакси. Преди няколко дни вайбър спря да работи-това се изписваше когато се опитвах да го включа. Деинсталирах и пак го изтеглих, но се появи проблем с номера - като го изписвах получавах съобщение за грешка, след можи би 30 опита прие номера и сега чакам кода за да активирам Вайбър. Може ли някой да ме посъветва какво да направя за да получа кода.

И на мен ми се е случвало това, защото и аз много пъти съм деинсталирала вайбър на лаптопа. Колкото до кода, виж си вайбъра на телефона и там трябва да ти е изписан кода в чатовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ivo Mirev    0

Става въпрос за таблет с номер за мобилен интернет. Проверявал съм много пъти,... искал съм да изпратят кода отново - изписва ми, че кода е изпратен до  вайбър акаунт, но в съобщенията го няма. Ще направя още няколко опита и ако не стане "сбогом" вайбър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    youandi    52

Спомням си когато и аз инсталирах вайбър за първи път пак така се бавеше. Пробвай няколко пъти и трябва да стане. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и на мен ми се е случвало, пробвах няколко пъти и след няколко минути ми изпрати кода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    VipKokata    1809

E чудо голямо, че не ти изпраща код... Телефона май ти е разбъзикан, защото аз не получавам код а телефонно обаждане и вайбъра сам се активира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Колчо    68

Понякога проклетия Вайбър блокира рикуестите за код когато са последователни. Там ти е проблема. Изчакай 24 часа и прати нов рикуест за код.

Въпреки че аз тази програма я игнорирах и предпочитам да комуникирам с хората през Wats UP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ivo Mirev    0

Вайбър ми създаде много проблеми - както с инсталирането, така и последващото ползване, накрая го изтрих. Сега правя опити с whatsapp и skype и ... проблеми - като вляза в google play не мога да ги изтегля -  "нямате устройство", "инсталирано" - това ми се появява като правя опити за инсталиране :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Картата в таблета да не е само за Data и да няма разрешени разговори или да е на пакет, където няма разрешени входящи международни повиквания или SMS?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Person    279

Пробвай с версия 3.1.1.15 (ако си с андроид) веднага получаваш кода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    plexi    0
    на ‎27‎.‎12‎.‎2015‎ г. at 20:28, Ivo Mirev написа:

може да използваш опцията с обаждане, звънкаш и ти изговарят кода, колкото пъти звъннеш-толкова пъти получаваш код!

сега имам друг проблем вайбъра на компа иска оторизация само с баркод сканиране, а телефона не сканира кода и преди бях задала въпрос тук как стои въпроса с баркода във вайбър - до сега никой не се е включил....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    plexi    0
    преди 55 минути, plexi написа:

може да използваш опцията с обаждане, звънкаш и ти изговарят кода, колкото пъти звъннеш-толкова пъти получаваш код!

сега имам друг проблем вайбъра на компа иска оторизация само с баркод сканиране, а телефона не сканира кода и преди бях задала въпрос тук как стои въпроса с баркода във вайбър - до сега никой не се е включил....

грешка до три кода, иначе може да блокира и после чак след 24 преинсталиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.