Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от скоро имам един проблем с лаптопа ми.Та проблема ми е, че като го включа, той зарежда до Welkom, и до там по нататък само се включва и изключва.Опитах се да го преинсталирам през safemod, обаче като започва процеса поиска ми инсталационния диск аз имам един, вкарах го обаче ми излезна съобщение че на диска не може да се открият нужните файлове.Диска преди да го вкарам в лаптопа видях, че върху него бяха изписани стъпки как да се активира, та стъпките бяха, че трябва да се вкара в лаптопа/компютъра и от там да се вкара USB и след това в някаква машина ама аз нямам нищо от това.МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ngdt
        Здравейте.
        Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
      • от asdfj
        Здравейте! Имам лаптоп Lenovo G50 закупен с оргинален уиндоус 8 но го преинсталирах с 7цата.Сега отново искам да бъда на 8 обаче при инсталацията дава грешка.Тръгва логото и ми дава син екран с грешка с 2 уиндоуса пробвах и двата дават едно и също,тъй като не разбирам много се надявам някой да ми помогне и каква би била причината? Няма как да е несъвместим тъй като вече беше с 8 и вървеше идеално....,възможно ли е самия уиндоус да не е читав или пък моето записване също.При инсталиране на 7 нямам тези проблеми.И ако може препоръчайте ми кой уиндоус би бил подходящ за моя лаптоп последно пробвах с 8 про където изписва грешка.
        Благодаря ви !
      • от Nikola Piperov
        Здравейте, имам проблем с win 8.1 enterprise, с интел i3-7100 съм и ми дава това всеки път когато пусна windows http://prntscr.com/gxmwoo видях как се маха проблема, като се махнат  актуализациите започващи с КБ40...., но като ги махна ми дава грешка 0xc000007b, та имали начин да го махна прозореца, без да се появява тази грешка. 
      • от Soviet Soldier
        Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
      • от stoqn nikolov
        здравейте въпроса ми е следния мисля да премина от window 7 към 8.1 
        но се съмнявам във битовете и точната версия това са пъриметрите ми
        AMD A4-6210 1.8ghz 4gb RAM 500gb
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.