Премини към съдържанието
Анонимно лице

В края на изпитателния срок от условната ми присьда

Препоръчан отговор

Значи имам 3 годишна условна с 5 години испитателен срок  за разпространение на наркотици която изтече на 23 декември обаче на на 18 октомври отнех автомобил с цел времено ползване има ли вазможност да не лежа в затвора и каква е процедурата мога ли да получа пробация 

Редактирано от Trichocephalus
    Заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако адвоката ти иска пари и ти дава надежди за пробация значи най нагло те лъже в очите.

Но пък ако имаш пари да си платиш за някоя поправка в закона може и да стане твоята работа с пробацията.

Ако беше пуснал тая тема на 17 октомври и беше изложил намеренията си щяхме да се опитаме да те разубедим да не отнемаш (крадеш) автомобил.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Българската съдебна система е затънала в корупция и всичко може да се постигне с пари, така че не го лъже адвоката проблема е дали той има необходимата сума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Анонимно лице написа:

отнех автомобил с цел времено ползване

Ами, що да не поседиш временно, където трябва?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А още по-добре ще е да постои за постоянно и няма да отнема разни работи с цел временно ползване.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 часа, Анонимно лице написа:

Значи имам 3 годишна условна с 5 години испитателен срок  за разпространение на наркотици която изтече на 23 декември обаче на на 18 октомври отнех автомобил с цел времено ползване има ли вазможност да не лежа в затвора и каква е процедурата мога ли да получа пробация 

За какво ти е да лежиш в затвор ?
    Там ще станеш баш престъпник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто да се чуди човек докъде може да стигне глупостта. 3 години условна, 5 години пробация - минал си между капките тънко и вместо да се вземеш в ръце крадеш кола. Хайде сега е време да си понесеш отговорността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 29.12.2015 г. at 4:19, Анонимно лице написа:

Здравейте. Когато имате условна присъда може да влезете в затвора само заради едно провинение. Дори и един шамар на човек на улицата е достатъчен, за да ви вкарат в затвора. На вас обадиха ли ви се от районното за този случай с автомобила, какво стана след това? 

Въпроса е защо ви е било да отнемате автомобил? За да стигнете до тук сте имали достатъчно проблеми с полицията. Не ви ли светна на акъла да не правите простотии ? :)

Хората по-нагоре са ви казали какъв е "начина". Ето ви един филм на БНТ за корупцията в МВР, от който не ще ви настръхне косата. Във филма дават мнение и анонимни престъпници: 

https://www.youtube.com/watch?v=89lh8zs6PJQ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.