Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,Аз съм любител музикант.Имам няколко микрофона,който до преди няколко дни работеха идеално,но изведнъж спряха да работят,погледнах в контролния панел не видях нищо нередно.Не знам какво друго да направя някои,ако знае нещо по въпроса да сподели,ще му бъда много благодарен.С уиндолс 7 Home Premium съм.  

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на дънната платка. Ако не знаеш модела си инсталира програмите AIDA или Speccy. Те ще те ориентират. От това което си написал ми прилича на изгорял или повреден порт на звуковата карта. Щом драйверите са наред, а и няма как да изгорят няколко микрофона едновременно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам какъв модел е дънната платка,но ще пробвам с някоя от предложените от вас програми.Много ви благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от moonluna
      Ще се радвам ако намеря такъв доброволец 
      C++😩

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Имам един лек проблем и се надявам с ваша помощ да го разрешим. 
      Та въпроса ми е, че си тегля анимационни филми за децата и после ги прехвърлям на usb и ги пускам на децата да гледат от телевизора, но имам филми blu-ray и са с 2 потока аудио ENG i BG искам когато прехвърлям файла към usb'то да ми е с БГ аудио, как мога да направя тази магия? Молим за помощ, благодаря предварително.
    • от dimi99stavrev
      Здравейте ! Имам следния проблем, преди десетина минути си ползвах месинджъра без проблем, влизам сега - първо ми иска да се логна, добре логнах се, но насреща ми един гол профил и туй то, нито приятелите ми ги има, нито чатовете, нито профилната, абе нищо, направо съм във потрес... Никнейма ми излиза, като този във Фейсбук и не ми дава да си го сменя, моля, помогнете!
    • от Ahmed Basha
      Здравейте искам да си купя монитор и съм се спрял между тези двата:Acer XF240H и BenQ Zowie xl2411p 
      Acer-a Има фриисинк,който ще ми бъде полезен с 1080-ката,но пък за сметка на това Зоуито е фликър-фрий,също така в Амазон има повече позитивни ревюта,та не мога да реша,ако може да ми помогнете с решението,ще съм много благодарен,благодаря предварително!  
    • от crazymonster
      Привет,
      Търся микрофон тип брошка за Galaxy S10+. Само, че не съм много убеден какво виждам.
      Има ли шанс да е БЕЗЖИЧЕН? USB? Препоръчайте! Иначе, намерих такива с кабели, които не е удобно да свържеш в жака и да си на макс 50 см от камерата, да речем. Видях следното:
      https://www.youtube.com/watch?v=81-mtqcs5aQ
      Само, че не го откривам в БГ магазините.
      Може пък да предложите нещо по-интересно.
      Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...