Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Ок, значи имам PS3 и до вчера, преди да започна да бутам насам-натам, всичко си вървеше супер! Но, днес реших да си сложа FIFA 16 и слагам я, всичко точно. Влизам в multiMAN-а, зарежда я и вече ще я пускам да играя и ми изписва, че трябвало да съм с ъпдейтната версия CFW 4.76. Викам си "Ем, хубаво, кво пък толкова..." и цъкам да се ъпдейтне. Ъпдейтна се и си викам "А така, ся ще имам да цъкам." и пускам multiMAN-а и какво виждат очите ми? Error occured или квото там беше, не помня вече, щот направо щях да счупя тиквата някъде. Така, успокоих се и влизам в нета да видя как стоят нещата. Оказва се, че тоя multiMAN не поддържал 4.76. Гледам, имало някъв нов multiMAN, дето уж поддържал 4.76 и гледам клипчета как да го направя. Слагам го на флашката, тикам я у щайгата и кво става? Не ми излиза, там "Install Package Files" ли, кво там беше... Ядосах се и опитах още 2-3 пъти, същия резултат. Така, след това реших, че трябва да downgrade-на PS-а, на 3.55 и гледам пак в YouTube кво е, що е. Е, нагледах се и сега слагам файла във флашката, ръгам я у PS-а, излиза ми точно, както на клипчето и вече го пускам да се инсталира и кво става? Става един ***! На 70% ми изписва "Data corrupted" и отдолу някви си цифри. И не знам, откачих...

Чета тука, че, понеже аз си бях оставил диска в PS-а, когато го update-вах на версия 4.76 и чета, че това можело да доведе до проблеми при downgrade-а, като даже трябвало да се флашва ли, кво е, не знам, но трябва да се разглабя, да се барат някви работи, а аз изобщо не съм по тия неща и ще ми се наложи да давам пари на тоя и оня и се изнервям още повече...

Та въпросът ми е, как да изляза от тая ситуация? Прецакал съм го тотално или просто нещо не правя, както трябва... Ако нещо съм пропуснал да спомена, питайте, ако имате времето и интереса да ми помогнете, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.