Премини към съдържанието
StillHustlin

Проблем с Gta San Andreas

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с играта ми върви на много малко fps. Не знам дали е от видеокарта защото на cs 1.6 ми върви пак с малко fps но с 50 60 70 а в gta не иска и с 20. ( Играя я online) SA:MP когато пъкна на вън извън къща fps-то пада на 2 3 нищо не мога да правя освен да стоя в house. Драйверът няма никакви настройки. В играта съм намалил всичко настройки на low OFF графиката е 640x480x32 и в house по 12 13 fps даже и по малко ? ( Видео картата е SiS671 Mirage 3 )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на тази антична видеокарта и това е много. Морално остаряла е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Емил Костов написа:

Е на тази антична видеокарта и това е много. Морално остаряла е

И какво да правя с това ? играл съм на 128mb видео карта и на gta е играно с 70 80 fps.. + това мойта е само 

SIS Mirage 3 не 

+672MX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като чуя видекарта модел SIS и край. Инсталирай програмата AIDA или Speccy за да видим цялата конфигурация на която се опитваш да играеш тези игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Само като чуя видекарта модел SIS и край. Инсталирай програмата AIDA или Speccy за да видим цялата конфигурация на която се опитваш да играеш тези игри.

IMG_29122015_195729.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ти е спецификацията на дъното, а ето какво иска играта, за да върви добре. Така като гледам покриваш изискванията, но както казах и преди, видеокартата е SIS и е вградена. Тя ти прави проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Това ти е спецификацията на дъното, а ето какво иска играта, за да върви добре. Така като гледам покриваш изискванията, но както казах и преди, видеокартата е SIS и е вградена. Тя ти прави проблема

Сега на къде? така като гледаш конфигурацията GeForce 210 ще е добре ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами трябва да намериш някаква външна видеокарта за това дъно. Проблема е, че вече няма нови и трябва да се купуват втора употреба, а там пък не се знае колко ще са качествени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Ами трябва да намериш някаква външна видеокарта за това дъно. Проблема е, че вече няма нови и трябва да се купуват втора употреба, а там пък не се знае колко ще са качествени.

GeForce210 ? нова от emag например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ами да, ще стане.

Ами да попитам тази вградената ( SIS ) как ще се премахне за да се сложи GeForce210?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сложиш външната карта вътрешната спира да работи автоматично. Ако пък не се получи в биос избираш опцията дали компютъра да използва вградената карта или външната.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.