Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам какъв компютър бихте ми предложили за игри до 700 лева.Или ето тези части да си upgrade моят компютър. Примерно да ли ще тръгва gta v и call of duty modern warframe 2. Ето ги и частите. Бих те ли предложили някакъв процесор който да е добър за игри.

Дънната платка max 16gb ram 82 лева

Видео картата 4gb 182 лева.

Заслужава ли си

gallery_picture_0083648001425905790.jpg

gallery_picture_0528168001444939030.jpg

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GT730 не става за игри та ако смяташ да караш с нея нищо няма да се получи.

Най-добре напиши с какви точно части разполагаш вместо да даваш картинки. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази видео карта е много лош избор...Изобщо защо са направили 4gb ddr3 не знам.. Плюс това е и 128 бита. Аз съм с R7 250 за 160лв 1gb gddr5 128 bits и подкарвам GTA V на Full HD (normal) с 40 Fps. Ако искаш нещо геймърско си приготви поне 250лв. за видео карта. Аз съм чел доста проблеми за дъната на Asus, и за това мисля, че gigabyte-ските дъна са по-добри..

Ето една количка, но ти надвишава бюджета с 100лв. Мисля, че това е най-доброто за 800лв

1151:

I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
ASROCK H110M-DGS LGA1151 
Kingston 8GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black 
POWER C AXR7 360 2GBD5-DHE 

Обща стойност - 674.72 лв. с ДДС

Аз мисля, че това е най-доброто за в момента, макар и да не съм фен на i3-ките казват, че i3 6### са по-добри от i5 4460, не знам до колко е вярно, но аз бих си събрал още пари и бих си напрваил нещо с i5. Просто няма как да сглобиш PC с i5 ако не използваш старта видео карта за 700в. Аз така мисля, ако греша нека ме поправят да не оставя с грешно впечетление автора ;)

Редактирано от D71149 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами евтина вероятно на Асус за старите процесори. За това казах напиши какви части имаш вместо да даваш картинки.

Не всяка платка е съвместима със всеки процесор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че от това всичко можеш HDD И кутията да използваш. Събери още поне 150-200лв и ще можеш да си сглобиш хубав компютър ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/50876p1r54936p1r55867p1r52202p1rf.html

Ползваш старата кутия (дъното е микро и се събира), стария хард и старото захранване (картата е 60W и не иска допълнително захранване та просто я бучваш в слота).

Едит; Ако не те затруднява дай една снимка на лепенката на захранването. Всъщност ако пише Fortron (FSP GROUP INC) не си прави труда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.