Премини към съдържанието
arkadas

Помощ - Черен екран на плеъра

Препоръчан отговор

Привет на всички. Моля за съдействие при разрешаването на следния проблем. От известно време при стартирането на видео файлове на лаптопа с който и да е видеоплеър (WMP, KMP, VLC) ми показва черен екран. Вижда се, че съответния клип се възпроизвежда и отчита тайминга, но няма картина. Пробвах с деинсталиране на кодеците и инсталиране на ново на К-lite codec, но ефект няма. Предварително благодаря за съдействието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Изтрий всички плеари и си качи PotPleyar .Предварително махни и "кодеците" с които си го накачулил. Явно си докарал нещата почти до преинсталация.

Ето ти линк за изтегляне:  https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=90928 Не ти трябват никакви "кодеци" всичко си е в него.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Изтрий всички плеари и си качи PotPleyar .Предварително махни и "кодеците" с които си го накачулил. Явно си докарал нещата почти до преинсталация.

Ето ти линк за изтегляне:  https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=90928 Не ти трябват никакви "кодеци" всичко си е в него.

Изпълнено точно по указанията, но проблема остава. Възможно ли е проблемът да е във видеокартата???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, arkadas написа:

Изпълнено точно по указанията, но проблема остава. Възможно ли е проблемът да е във видеокартата???

Това може да се каже единствено, като ви се прегледа компютъра от сервизен специалист. Не сме гадатели във форума! Вие питахте за съвсем друго нещо, за което може да ви се даде насока!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав сте. Благодаря за мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше от видеото проблема щеше да е всеобщ а не само при стартиране на филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнете всички кодеци и плеъри. Надявам се знаете как се деинсталира програма. Рестартирайте. След това инсталирайте указаният по - горе плеър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това включва ли и windows media player, защото това вече не знам как става?

Редактирано от arkadas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, arkadas написа:

Привет на всички. Моля за съдействие при разрешаването на следния проблем. От известно време при стартирането на видео файлове на лаптопа с който и да е видеоплеър (WMP, KMP, VLC) ми показва черен екран. Вижда се, че съответния клип се възпроизвежда и отчита тайминга, но няма картина. Пробвах с деинсталиране на кодеците и инсталиране на ново на К-lite codec, но ефект няма. Предварително благодаря за съдействието.

Каква ОС ползваш? Драйвърът за видео картата инсталиран ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все още съм с Windows XP SP3. Драйверите би трябвало да са инсталирани, тъй като до скоро всичко си работеше нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, arkadas написа:

все още съм с Windows XP SP3. Драйверите би трябвало да са инсталирани, тъй като до скоро всичко си работеше нормално.

Я покажи скрийн от Device Manager-a (Диспечър на устройствата)!

Натисни клавишите Win и R едновременно,после постави следната команда devmgmt.msc в отворилото се прозорче и натисни Enter. Кажи дали има нещо в жълто,или направи един скрийншот!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има в жълто устройства, както мисля, че се вижда от скрийншота.

333.JPG

Редактирано от arkadas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.